Kamienica Pod Smokami

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Pawia, oferowane bezpośrednio przez WAKO

Kraków, Stare Miasto, ul. Pawia 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Pod Smokami

3 zdjęcia

Kamienica Pod Smokami
Kamienica Pod Smokami
Kamienica Pod Smokami

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II - lokale użytkowe
  od: 13 500 zł/m2

  Steam Park etap II - lokale użytkowe

  Bryksy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. Rakowicka
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 72-83 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • KW51

  KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Lokal użytkowy Krowodrza, Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 51
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 75 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Kossak Residence

  Polskie Domy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. plac Kossaka 5
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 350-575 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

Nowa Inwestycja – w centrum Krakowa powstał nowoczesny budynek apartamentowo-usługowy “Kamienica pod Smokami”. Budynek wypełnia otwartą pierzeję ul. Pawiej naprzeciwko “Galerii Krakowskiej”. Jest kontynuacją wielkomiejskiej zabudowy od strony kompleksów apartamentowych “Angel City”.Ciekawa Architektura, starannie dobrane wysokiej jakości elementy elewacji frontowej, dobrze będą się komponować z sąsiednimi budynkami kompleksu Angel City. Starannie dobrane detale i elementy ciekawej metaloplastyki nawiązywać będą do krakowskiej tradycji i legendy. Nie bez znaczenia, co do wyboru nazwy “Kamienica pod Smokami”, jest fakt, że obiekt postawiony będzie na terenie gdzie przez wiele lat funkcjonował z powodzeniem młodzieżowy klub muzyczny “Loch Ness”

Inwestycja Kamienica Pod Smokami znajduje się na Starym Mieście, ul. Pawia 34 (0.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAKO.

Inwestycja Kamienica Pod Smokami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Pod Smokami nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli WAKO przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, klub fitness, recepcja, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Pod Smokami?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Pod Smokami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Kamienica Pod Smokami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Główny Zachód - Bus 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Pod Smokami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Pod Smokami znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: GLOKER Niepubliczna Szkoła Policealna dla Dorosłych w odległości 120 m, Niepubliczna Policealna Szkoła nr 1 w odległości 120 m, Gloker Policealna Szkoła Medyczno-Społeczna w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Pod Smokami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Chińskiej w odległości 200 m, Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Pod Smokami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Halagarda, w odległości 120 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Pod Smokami w odległości 260 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: