Piotrkowska 44

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vision Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Piotrkowska 44 dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
57,25 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U120
129,95 m²
Parter
U121
134,6 m²
Parter
U157
136,38 m²
-1
U16
102,54 m²
Parter
U17
124,81 m²
Parter
U2
118,73 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U3
122,64 m²
Parter
U35
49,42 m²
Parter
U36
22,04 m²
Parter
U4
34,03 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U43
124,28 m²
Parter

Opis Inwestycji

Piotrkowska 44 to odpowiedź na potrzeby Klientów, chcących zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień, dla których ważne jest życie w miejscu nowoczesnym, ale w naturalny sposób komponującym się z otoczeniem.W ramach wielorodzinnej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Piotrkowskiej 44 łącznie powstanie 145 mieszkań.Pierwszy etap obejmuje kompleksową renowację historycznej kamienicy wzniesionej przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej w drugiej połowie lat 60 XIX wieku. Przywrócony został blask eklektycznej architektury przepełnionej elementami klasycyzmu oraz renesansu. Tchnięto nowe życie w budynek frontowy oraz oficyny, które wzbogacono o dwukondygnacyjną nadbudowę.Właściciele odczują dumę płynącą z przebywania w unikalnych, historycznych przestrzeniach, które jednocześnie spełniając wszelkie współczesne standardy budownictwa wielorodzinnego, zapewnią komfort wygodę i prestiż.Ten etap obejmuje 34 apartamenty o metrażach od 28m2do 84m2 oraz 8 lokali usługowych.Drugi etap stanowi całkowicie nową zabudowę wykonywaną w najwyższych standardach nowoczesnego budownictwa. Imponujący, szczesciokondygnacyjny budynek swoim gabarytem wypełni działkę od południowej granicy aż do pierzei ul. Wschodniej. Dbałość o szczegóły, wyszukana architektura, minimalistyczne akcenty, duże przeszklenia, funkcjonalne przestrzenie, parking wielostanowiskowy, miejsca postojowe dla rowerów oraz zielony dach to niektóre z głównych udogodnień. Nowoczesny charakter inwestycji wymagał przyjęcia jako nadrzędny cel maksymalizację funkcjonalności i jakości przestrzeni mieszkalnych. Natomiast prestiżowa lokalizacja domagała się niebanalnej i wyrafinowanej architektury. W wyniku spełnienia tych kryteriów powstanie nowoczesna i wyszukana przestrzeń mieszkalna godna wielkomiejskiej zabudowy światowych metropolii.Ten etap obejmuje 111 apartamentów o metrażach od 25m2 do 78m2 oraz 3 lokale usługowe.

Inwestycja Piotrkowska 44 znajduje się na Katedralnej, ul. Piotrkowska 44 (1.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Vision Development.

Inwestycja Piotrkowska 44 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piotrkowska 44 pozostało na sprzedaż 12 lokali użytkowych o powierzchniach od 22 do 136 metrów kwadratowych.

Deweloper Vision Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 12 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 22 do 136 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piotrkowska 44

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Piotrkowska 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Narutowicza - Piotrkowska (2021).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piotrkowska 44 znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 100 w odległości 50m, Przedszkole Miejskie Nr 13 w Łodzi w odległości 150m, Uniwersytet Medyczny w Łodzi w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Pod Białym Orłem. Apteka, w odległości 50 m znajduje się Dermed. Specjalistyczne gabinety lekarskie, w odległości 100 m znajduje się Pod Słońcem. Apteka. Leki, krople oczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Polesie. Filia nr 9, w odległości 200 m znajduje się Rynek Sztuki, w odległości 250 m znajduje się Bałtyk.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Brygada Bałuty Rugby Club. Klub sportowy, w odległości 350 m znajduje się Feel Joy - Fitness & Dancewear. Odzież do fitnessu i tańca nowoczesnego, w odległości 400 m znajduje się De Best. Studio kształtowania sylwetki. De best A..

Data publikacji: 26.09.2019

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie