Villa Wawrzyńca

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVilla sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 443 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Goplana budynek B(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 050 brutto/m2
  Goplana budynek B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 138
  Powierzchnia: 28 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 91 ofert
  Colian Developer
 • Goplana(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 250 brutto/m2
  Goplana
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 39 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Colian Developer
 • Fama Jeżyce(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania)
  Fama Jeżyce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 126
  Powierzchnia: 32 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Monday Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

VILLA WAWRZYŃCA – Nowe Oblicze JeżycNowoczesny budynek mieszkalny znajdować się będzie zaledwie 300m od ul. Kościelnej, w bliskość Parku Sołackiego, Rynku Jeżyckiego oraz nowo projektowanego parku rekreacyjnego. W ofercie znajdą się funkcjonalne mieszkania jednopokojowe (28-31m2), dwupokojowe (40-43m2) i trzypokojowe (45-60m2) z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej oraz indywidualnymi garażami na parterze. Rozpoczęcie sprzedaży już niebawem.GŁÓWNE ATUTY INWESTYCJI:• Doskonała lokalizacja, w tętniącej życiem, modnej dzielnicy Jeżyce• Nowoczesna architektura• Funkcjonalne rozkłady mieszkań• Unikatowy design, łączący minimalizm z elegancją• Monitoring• Duże balkony• Rowerownia• Przestronna, cichobieżna winda renomowanej, szwajcarskiej firmy• Znakomite materiały budowlane zapewniające komfort akustyczny i termiczny• Okładzina elewacyjna na parterze ze szlachetnego kamienia• Teren ogrodzony z automatyczną bramą na pilota• Duże przeszklenia zbudowane na najwyższej klasy, 3-szybowej stolarce okiennej• Antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań włoskiego wzornictwa• Szczególna dbałość i aranżacja architektury ogrodowejO INWESTORZE:VILLA Sp. z o.o. Sp. k. jest rodzinną firmą inwestycyjną, utworzoną w celu realizacji średniej wielkości przedsięwzięć z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych o wyższym standardzie wykończenia, stosując materiały tradycyjne w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Specyficzny klimat architektoniczny budowanych przez nas budynków, duże nasycenie zieleni wokół, wysoka jakość i rzetelność w działaniu wyróżniają naszą firmę spośród wielu działających na rynku poznańskim firm deweloperskich.Jako inwestor i jednocześnie generalny wykonawca dajemy naszym klientom gwarancję wysokiej jakości wykończenia, terminowość, możliwość realizacji indywidualnych życzeń. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest zadowolenie i uznanie naszych klientów.Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art..66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Przedstawione rzuty mieszkań, kondygnacji, wizualizacje oraz zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy, mogą ulec zmianie, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Nowoczesny budynek mieszkalny znajdować się będzie zaledwie 300m od ul. Kościelnej, w bliskość Parku Sołackiego, Rynku Jeżyckiego oraz nowo projektowanego parku rekreacyjnego. W ofercie znajdą się funkcjonalne mieszkania jednopokojowe (28-31m2), dwupokojowe (40-43m2) i trzypokojowe (45-60m2) z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Rozpoczęcie sprzedaży już niebawem.

Inwestycja Villa Wawrzyńca znajduje się na Jeżycach, ul. Św. Wawrzyńca 17 (2.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Villa sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Villa Wawrzyńca została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Wawrzyńca pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 60 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Villa Wawrzyńca

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Wawrzyńca mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Villa Wawrzyńca znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeżycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Wawrzyńca znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Wawrzyńca składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia Beręczewski, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Wawrzyńca w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2018

Data aktualizacji: 24.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie