Nawrot 48

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVFM Real Estate

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 325 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ilumino Etap II(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Kilińskiego 121/123 (0.9 km od centrum Łodzi)
  Ilumino Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 48 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Diasfera(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 400/m2
  Diasfera
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 34 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  DUDA DEVELOPMENT
 • Nowa Dzielnica(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Wodna 23 (1.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 551/m2
  Nowa Dzielnica
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 90 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Nawrot 48 to najnowszy projekt deweloperski VFM Real Estate obejmujący realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie 600 m od Dworca Łódź Fabryczna.Inwestycja zostanie zrealizowana w historycznym centrum miasta, płynnie wpisując się w zabudowę pierzejową ulicy Nawrot. Budynek będzie posiadał ok. 2340 m2 powierzchni użytkowej z 61 mieszkaniami (1-pokojowymi i 2-pokojowymi) oraz 3 lokalami usługowymi na parterze budynku.W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe z nowoczesnymi, 13-osobowymi windami, a do przytulnego patio z ławeczkami i terenami zielonymi będzie prowadził reprezentatywny hol wejściowy.Dla wygody mieszkańców przewidziano także garaż podziemny na 28 miejsc parkingowych.Koncepcja projektu Nawrot 48 została stworzona zgodnie z misją VFM – kreacji mieszkań pod wynajem. Wszystkie lokale w inwestycji zostały zaprojektowane w sposób kompaktowy, o relatywnie niewielkim metrażu i bardzo dobrych rozwiązaniach funkcjonalnych.Oferowane przez VFM wykończenie mieszkań według aranżacji przygotowanych przez architektów wnętrz i usługa zarządzania najmem stanowi dopełnienie kompleksowej oferty inwestycyjnej, dzięki czemu już ponad połowa mieszkań w Nawrot 48 została zarezerwowana jako zakup pod wynajem!Planowany termin oddania budynku to IV kwartał 2019 roku.

Inwestycja Nawrot 48 znajduje się na Katedralnej, ul. Nawrot 48 (1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera VFM Real Estate.

Inwestycja Nawrot 48 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nawrot 48 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 46 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VFM Real Estate przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nawrot 48

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Nawrot 48 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kilińskiego - Nawrot (0286).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nawrot 48 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 500m, Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego w odległości 500m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się LIM. Centrum medyczne, w odległości 250 m znajduje się Oxygen. NZOZ, w odległości 350 m znajduje się Trident. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Cukiernia Dybalski, w odległości 250 m znajduje się INVEST - BANK, w odległości 300 m znajduje się Bar obiadowy Wyspa Smaku.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 500 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki, w odległości 650 m znajduje się Centrum Yogi s.c..

Data publikacji: 05.06.2018

Data aktualizacji: 25.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie