Tarasy Verona II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Armii Krajowej, oferowane bezpośrednio przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Tarasy Verona II

4 zdjęcia

Tarasy Verona II
Tarasy Verona II
Tarasy Verona II
Tarasy Verona II

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle KRK - etap II
  od: 12 970 zł/m2

  Osiedle KRK - etap II

  Echo Investment S.A.

  Lokal użytkowy Bronowice, Kraków
  ul. Stańczyka 8
  4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 93-125 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Atrium Czerwieńskiego

  Atrium Czerwieńskiego

  Murapol S.A.

  Lokal użytkowy Prądnik Biały, Kraków
  ul. Bolesława Czerwieńskiego
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 588 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • KW51

  KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Lokal użytkowy Krowodrza, Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 51
  2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Tarasy Verona II to kolejny budynek zrealizowany w ramach cieszącej się dużą popularnością krakowskiej inwestycji Tarasy Verona.Wzorem dwóch budynków zrealizowanych w ramach pierwszego etapu także obecny zbudowany jest według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej.Jedenastopiętrowy budynek Tarasy Verona II zaprojektowany został w charakterystycznym stylu.Do jego wykreowania posłużono się światłocieniem – balkony obrócone zostały pod kątem 45 stopni (motyw ten jest powtórzeniem z budynku Tarasów Verona I).Dzięki niemu płaszczyzna ścian została przełamana i podkreśla układ pionowy budynku.Dodatkowo duża ilość tarasów i balkonów dodaje budynkowi lekkości, ożywia elewację i nadając jej wrażenie “ażurowości” staje się niejako jej ozdobą.Elewacja wysokościowca utrzymana jest w dyskretnej kremowo-brązowej tonacji.Oczywiście nie zabrakło szlachetnych materiałów wykończenia, takich jak drewno, kamień i szkło, które zdecydowanie podkreślają funkcję mieszkaniową obiektu.Fasada w części parterowej została wykonana ze szlachetnych płyt kamiennych.Wyżej – tynk w eleganckim kolorze jasnego miodu. Drewniana stolarka okienna i drzwiowa oraz parapety i poręcze w kolorach brązu nadają budynkowi delikatności i są bardziej przyjazne w odbiorze niż np. metal czy plastik.Kamień użyty w parterze inwestycji jest trwały a szkło nadaje lekkości. Mieszanina tych elementów da kameralny a zarazem nowoczesny w odbiorze budynek.Na parterze zlokalizowane zostały lokale usługowe – dostępne od strony ulicy, powyżej znajdować się będą mieszkania – dostępne z klatki schodowej.Poniżej poziomu terenu zlokalizowany jest parking.Obiekt jest wyposażony we wszelkie udogodnienia i instalacji, takie jak windy, C.O., łącze telefoniczne, Internet , telewizję kablową, domofon, usługi w parterze.Tarasy Verona II to mieszkania przeznaczone dla osób stawiających na jakość i nowoczesność, a zarazem ceniących luksus i wygodę.

Inwestycja Tarasy Verona II znajduje się na Bronowicach (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Tarasy Verona II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Verona II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Villa Verona Mielno Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tarasy Verona II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Verona II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Tarasy Verona II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tarasy Verona II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Verona II znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 38 Akademia Zielonego Misia w odległości 290 m, SEZONOWE SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRAKOWIE w odległości 390 m, CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Verona II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Verona II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Verona II w odległości 180 m znajduje się My Fitness Place, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: