Tarasy Verona II

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVerona Building Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle KRK - etap II(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 970 netto/m2
  Osiedle KRK - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 93 - 125 m2
  Echo Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 95 - 124 m2
  Henniger Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 57 m2
  Henniger Investment S.A.

Opis Inwestycji

Tarasy Verona II to kolejny budynek zrealizowany w ramach cieszącej się dużą popularnością krakowskiej inwestycji Tarasy Verona.Wzorem dwóch budynków zrealizowanych w ramach pierwszego etapu także obecny zbudowany jest według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej.Jedenastopiętrowy budynek Tarasy Verona II zaprojektowany został w charakterystycznym stylu.Do jego wykreowania posłużono się światłocieniem – balkony obrócone zostały pod kątem 45 stopni (motyw ten jest powtórzeniem z budynku Tarasów Verona I).Dzięki niemu płaszczyzna ścian została przełamana i podkreśla układ pionowy budynku.Dodatkowo duża ilość tarasów i balkonów dodaje budynkowi lekkości, ożywia elewację i nadając jej wrażenie “ażurowości” staje się niejako jej ozdobą.Elewacja wysokościowca utrzymana jest w dyskretnej kremowo-brązowej tonacji.Oczywiście nie zabrakło szlachetnych materiałów wykończenia, takich jak drewno, kamień i szkło, które zdecydowanie podkreślają funkcję mieszkaniową obiektu.Fasada w części parterowej została wykonana ze szlachetnych płyt kamiennych.Wyżej – tynk w eleganckim kolorze jasnego miodu. Drewniana stolarka okienna i drzwiowa oraz parapety i poręcze w kolorach brązu nadają budynkowi delikatności i są bardziej przyjazne w odbiorze niż np. metal czy plastik.Kamień użyty w parterze inwestycji jest trwały a szkło nadaje lekkości. Mieszanina tych elementów da kameralny a zarazem nowoczesny w odbiorze budynek.Na parterze zlokalizowane zostały lokale usługowe – dostępne od strony ulicy, powyżej znajdować się będą mieszkania – dostępne z klatki schodowej.Poniżej poziomu terenu zlokalizowany jest parking.Obiekt jest wyposażony we wszelkie udogodnienia i instalacji, takie jak windy, C.O., łącze telefoniczne, Internet , telewizję kablową, domofon, usługi w parterze.Tarasy Verona II to mieszkania przeznaczone dla osób stawiających na jakość i nowoczesność, a zarazem ceniących luksus i wygodę.

Inwestycja Tarasy Verona II znajduje się na Bronowicach, Armii Krajowej (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Verona Building Sp. z o.o..

Inwestycja Tarasy Verona II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Verona II pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Verona Building Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tarasy Verona II

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Verona II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Tarasy Verona II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice Wiadukt.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Verona II znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 38 Akademia Zielonego Misia w odległości 290 m, SEZONOWE SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRAKOWIE w odległości 390 m, CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Verona II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Verona II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Verona II w odległości 180 m znajduje się My Fitness Place, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie