Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez VEGATechnik Development Grzegorz Kogut i Marzena Kogut Sp. J

Kraków, Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy

14 zdjęć

Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy
Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy
Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy
Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy

Najbliższe inwestycje

 • DUO Residence

  DUO Residence

  EKOPARK

  Lokal użytkowy Zwierzyniec, Kraków
  ul. Tadeusza Kościuszki 60
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 83-126 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Riva Verona

  Riva Verona

  Verona Building Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Dębniki, Kraków
  ul. Madalińskiego 11A
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Kossak Residence

  Polskie Domy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. plac Kossaka 5
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 350-575 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

LokalizacjaSalwator, znany jest ze swojej wyjątkowości dzięki licznym zabytkom, obiektom historycznym i rekreacyjnej użyteczności, wpisuje się w grono miejsc szczególnie lubianych i odwiedzanych w Krakowie.Willowy charakter Salwatora i urok otaczających go terenów rekreacyjnych zobowiązuje do tego by powstająca willa na wzgórzu św. Bronisławy odznaczała się dużym prestiżem, komfortem i estetyką na bardzo wysokim poziomie. Kameralny charakter i wyjątkowa lokalizacja, przyczyniają się do tego, że decydują się w nich zamieszkać osoby stawiające na nowoczesność, luksus, pragnące spokoju, ale i też aktywnie spędzające czas.BudynkiWilla na wzgórzu św. Bronisławy, to gwarancja wysokiej jakości mategiałów i solidnego wykonania. Najważniejszą rzeczą, jest mała ilość, bo tylko 7 miejszkań. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom, kompleks został ogrodzony i zamknięty. Ponadto objęto go profesionalnym całodobowym monitoringiem ApartamentyMieszkania są przestronne, jasne, funkcjonalne, dzięki temu zapewniają komfort i uniwersalny charakter wnętrz. Drodzy Państwo! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oferty cenowe a także konstruktywne negocjacje.  Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony oraz zapytania mailowe. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com+48 12 426 80 60

Inwestycja Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Królowej Jadwigi 10 (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez VEGATechnik Development Grzegorz Kogut i Marzena Kogut Sp. J.

Inwestycja Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli VEGATechnik Development Grzegorz Kogut i Marzena Kogut Sp. J przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Salwator.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa - SALWATOR w odległości 210 m, Prywatne Gimnazjum - SALWATOR w odległości 210 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 18 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Spec-Med Sp. z o.o. w odległości 90 m, Centrum Medycyny Profilaktycznej w odległości 450 m, Krakowski Szpital Reumatologii i Rehabilitacji w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Awiteks, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa na Wzgórzu Św. Bronisławy w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: