Silesia Apartments

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Silesia Apartments dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1.U1
194,6 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
1.U2
319,65 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek w samym sercu MiastaDzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Silesia Apartments spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Oto bowiem tworzymy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.Silesia Apartments to budynek o zróżnicowanej wysokości, zlokalizowany przy ulicy Śląskiej 26 w Szczecinie. To szeroki wybór 63 apartamentów (od 1- do 5-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 23 do 104 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Dla Twojej wygody w kondygnacji parteru znajdą się dwa lokale usługowe zaś w kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi przygotowanymi do ładowania samochodów elektrycznych.Cechą przewodnią tego projektu jest innowacyjna architektura z eleganckimi elementami wykończeniowymi znakomicie wpisująca się w historyczną część Centrum Szczecina. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone a prywatne loggie, balkony i tarasy zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia zapewni cichobieżna winda, która zawiezie Cię bezszelestnie bezpośrednio do wybranych apartamentów, monitoring, inteligentne zamki oraz oświetlenie ledowe.Sąsiedztwo Teatru Pleciuga, Basenu Olimpijskiego, Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni sprawia, że Silesia Apartments to doskonały adres dla Ciebie by żyć aktywnie i komfortowo w spokojnym otoczeniu.

Inwestycja Silesia Apartments znajduje się w Centrum, ul. Śląska (0.9 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Silesia Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Silesia Apartments pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 195 do 320 metrów kwadratowych.

Deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 195 do 320 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Silesia Apartments

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

W odległości 300 metrów od inwestycji Silesia Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Plac Grunwaldzki 23.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Silesia Apartments znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wróbelki. Żłobek nr 8 w odległości 200m, Żłobek nr 7 w odległości 200m, Przedszkole Niepubliczne Literackie Iwona Przybycień w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Cefarm-Szczecin S.A. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Tęczowa. Sp. z o.o. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Morska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 20, w odległości 200 m znajduje się Teatr Lalek Pleciuga , w odległości 550 m znajduje się MB. Galeria Sztuki Użytkowej i Biżutrii. Bębnowska M..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Fitness Club, w odległości 900 m znajduje się Dive Point s.c. Centrum nurkowania. Szkoła nurkowania. Sprzęt, w odległości 1200 m znajduje się Fitness Studio.

Data publikacji: 26.11.2018

Data aktualizacji: 20.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie