Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 108,78 m² - numer B2
Inwestycja:
Villa Stoki (domy)Deweloper:
Varitex Sp. z o.o.
Inwestycja:
Villa Stoki (domy)Deweloper:
Varitex Sp. z o.o.Łódź, Widzew, Dolina Łódki, ul. Beskidzka 109
Łódź, Widzew, Dolina Łódki, ul. Beskidzka 109
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/926636/d25e87.png)
:format(jpg)/offers/offer/13937/main_image/villa-stoki_601b16.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/926636/d25e87.png)
Termin oddania
3 kw. 2026
Ilość pokoi
5 pokoi
Metraż
108,78 m²
Strona świata
zachód
Powierzchnie dodatkowe
Ogródek
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
270 cm wysokości
Ilość kondygnacji
3 poziomy
Oznaczenie oferty
B2
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Ogrzewanie
Gazowe
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Łódź Stoki - 2897 m
Przystanek Tramwajowy - 1876 m
Przystanek Autobusowy - 155 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
1 kawiarnia lub restauracja, 5 sklepów, 4 obiekty sportowe, 2 placówki medyczne, 6 placówek edukacyjnych, 3 place zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
To niewątpliwa zaleta projektu Villa Stoki. W mieście, ale na uboczu. Z szybkim dostępem do pełnej oferty miasta, ale w otoczeniu przyrody i w zaciszu bocznych uliczek. Bliskość komunikacji miejskiej, szkoły, sklepów czy stacji benzynowych to tutaj oczywistość. W bezpośrednim sąsiedztwie pozostają Centrum Handlowe M1, rynek Zjazdowa oraz Biedronka. Niedaleko jest do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, zaś odległość do centrum miasta mierzona z poziomu Placu Wolności to zaledwie 6 km. Atutem szczególnym w zakresie lokalizacji osiedla Villa Park jest praktycznie otwarty wylot z miasta w kierunku węzła komunikacyjnego Stryków u zbiegu autostrad A1 i A2 – poprzez ulicę Brzezińską, a dalej Strykowską. Dla osób dużo podróżujących po kraju to punkt wręcz wymarzony. Jednym słowem, lokalizacja inwestycji Villa Stoki łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z komfortem życia w otoczeniu przyrody. Jesteśmy o tym przekonani.
Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.
Opis oferty
Nowy 5-pokojowy dom szeregowy na sprzedaż o powierzchni 108,78 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Villa Stoki (domy) na Dolinie Łódki, ul. Beskidzka 109 (6.8 km od centrum Łodzi).
Inwestycja jest realizowana przez Varitex Sp. z o.o.
Cała inwestycja składa się z 11 nowych domów.
Inwestycja Villa Stoki (domy) jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowy dom szeregowy o oznaczeniu B2 stoi na działce o powierzchni 83 m², składa się z 3 kondygnacji bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi 270 cm.
W domu szeregowym numer B2 znajduje się się 5 pokoi.
Okna domu wychodzą na zachód.
Do domu przynależy ogródek o powierzchni 32 m².
Dla przyszłych mieszkańców Villa Stoki (domy) deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Projektując osiedle Villa Stoki zależało nam na stworzeniu przestrzeni oddającej wartości bliskie współczesnej rodzinie. Podeszliśmy więc do zadania z entuzjazmem równym potencjałowi miejsca. Cel był jasny – w wielkomiejskie otoczenie wrysować zaciszne osiedle o wysokich walorach użytkowych i atrakcyjnej formie wizualnej. W rezultacie powstał projekt funkcjonalnej i nowoczesnej szeregowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Projekt, który z dumą Państwu przedstawiamy.
Zespół nowoczesnych w formie budynków jednorodzinnych nawiązuje do prostego ładu miejskiej architektury użytkowej łączącej swobodę i niezależność z komfortem codziennego życia. Starannie dobrane proporcje w elementach przestrzennych i przyjazna stonowana kolorystka odzwierciedlają ducha współczesnego ideału mieszkaniowego. Uporządkowana w ten sposób przestrzeń daje odpoczynek od zgiełku miasta, ciesząc mieszkańców harmonią otoczenia.
Osiedle Villa Stoki to przede wszystkim wygodne, przestronne i jasne wnętrza domów, dopasowane do potrzeb swoich mieszkańców. Idealne połączenie najlepszych cech mieszkania i komfortu posiadania własnego domu.
Wszystkie domy oferują wysoki standard użytkowy. Ponadto dają możliwość autorskiej, niebanalnej aranżacji wnętrz. Posiadają przytulne ogródki od strony salonów zachęcające do spędzania czasu na zewnątrz, a także podjazdy od frontu zapewniające wygodne parkowanie aut.
Osiedle gwarantuje także przyjazną przestrzeń wspólną dla swoich mieszkańców, w postaci chodników, wybudowanych i wykończonych dróg wewnętrznych, małej architektury oraz oświetlenia.
Do wyboru pozostają domy o powierzchniach od 95 do 112 m2.
Do tego elementu przykładamy szczególną uwagę. Budujemy na lata. Jakość wykonania osiedla Villa Stoki to dla nas wartość sama w sobie, która leży u podstaw bezpieczeństwa i komfortu przyszłych użytkowników. Dlatego odwołujemy się do całego naszego długoletniego doświadczenia w obszarze projektów deweloperskich, które z sukcesem przeprowadziliśmy. Ta wiedza jest naszym kapitałem i gwarancją jakości.
Dom znajduje się w inwestycji Villa Stoki (domy), w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych domów.
Kup ten dom na kredyt
Symulacja miesięcznej raty kredytowej
Wkład własny
Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości
%
zł
Okres kredytowania
Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania
Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.
Twoja miesięczna rata kredytu
- zł
Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych
/vendors/vendor/logo/varitex-sp-z-oo-sp-k_163765.png)
Varitex Sp. z o.o.
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Żeromskiego 96, 90-550 ŁódźGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 08:00 - 16:00
- Wtorek: 08:00 - 16:00
- Środa: 08:00 - 16:00
- Czwartek: 08:00 - 16:00
- Piątek: 08:00 - 16:00