Villa Stoki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Beskidzka, oferowane bezpośrednio przez

Varitex Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Dolina Łódki, ul. Beskidzka 109

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Stoki

8 zdjęć

Villa Stoki
Villa Stoki
Villa Stoki
Villa Stoki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 79 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc) : Zakup miejsca postojowego w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Projektując osiedle Villa Stoki zależało nam na stworzeniu przestrzeni oddającej wartości bliskie współczesnej rodzinie. Podeszliśmy więc do zadania z entuzjazmem równym potencjałowi miejsca. Cel był jasny – w wielkomiejskie otoczenie wrysować zaciszne osiedle o wysokich walorach użytkowych i atrakcyjnej formie wizualnej. W rezultacie powstał projekt funkcjonalnej i nowoczesnej szeregowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Projekt, który z dumą Państwu przedstawiamy.

Zespół nowoczesnych w formie budynków jednorodzinnych nawiązuje do prostego ładu miejskiej architektury użytkowej łączącej swobodę i niezależność z komfortem codziennego życia. Starannie dobrane proporcje w elementach przestrzennych i przyjazna stonowana kolorystka odzwierciedlają ducha współczesnego ideału mieszkaniowego. Uporządkowana w ten sposób przestrzeń daje odpoczynek od zgiełku miasta, ciesząc mieszkańców harmonią otoczenia.

Osiedle Villa Stoki to przede wszystkim wygodne, przestronne i jasne wnętrza domów, dopasowane do potrzeb swoich mieszkańców. Idealne połączenie najlepszych cech mieszkania i komfortu posiadania własnego domu.

Wszystkie domy oferują wysoki standard użytkowy. Ponadto dają możliwość autorskiej, niebanalnej aranżacji wnętrz. Posiadają przytulne ogródki od strony salonów zachęcające do spędzania czasu na zewnątrz, a także podjazdy od frontu zapewniające wygodne parkowanie aut.

Osiedle gwarantuje także przyjazną przestrzeń wspólną dla swoich mieszkańców, w postaci chodników, wybudowanych i wykończonych dróg wewnętrznych, małej architektury oraz oświetlenia.

Do wyboru pozostają domy o powierzchniach od 95 do 112 m2.

Do tego elementu przykładamy szczególną uwagę. Budujemy na lata. Jakość wykonania osiedla Villa Stoki to dla nas wartość sama w sobie, która leży u podstaw bezpieczeństwa i komfortu przyszłych użytkowników. Dlatego odwołujemy się do całego naszego długoletniego doświadczenia w obszarze projektów deweloperskich, które z sukcesem przeprowadziliśmy. Ta wiedza jest naszym kapitałem i gwarancją jakości.

Inwestycja Villa Stoki znajduje się na Dolinie Łódki, ul. Beskidzka 109 (6.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Varitex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 79 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Stoki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Varitex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (79 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

To niewątpliwa zaleta projektu Villa Stoki. W mieście, ale na uboczu. Z szybkim dostępem do pełnej oferty miasta, ale w otoczeniu przyrody i w zaciszu bocznych uliczek.

Bliskość komunikacji miejskiej, szkoły, sklepów czy stacji benzynowych to tutaj oczywistość. W bezpośrednim sąsiedztwie pozostają Centrum Handlowe M1, rynek Zjazdowa oraz Biedronka. Niedaleko jest do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, zaś odległość do centrum miasta mierzona z poziomu Placu Wolności to zaledwie 6 km.

Atutem szczególnym w zakresie lokalizacji osiedla Villa Park jest praktycznie otwarty wylot z miasta w kierunku węzła komunikacyjnego Stryków u zbiegu autostrad A1 i A2 – poprzez ulicę Brzezińską, a dalej Strykowską. Dla osób dużo podróżujących po kraju to punkt wręcz wymarzony.

Jednym słowem, lokalizacja inwestycji Villa Stoki łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z komfortem życia w otoczeniu przyrody. Jesteśmy o tym przekonani.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Stoki?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Stoki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2900 metrów od inwestycji Villa Stoki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Stoki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Stoki znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Przedszkolaczek w odległości 870 m, przedszkole w odległości 880 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 960 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Stoki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Sosnowska-Tomczyk Gabinet Stomatologiczny w odległości 760 m, NZOZ Przychodnia „Janosik” w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Stoki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 540 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Stoki w odległości 770 m znajduje się boisko / kort, w odległości 790 m znajduje się boisko / kort, w odległości 810 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 21.09.2021
Data aktualizacji: 22.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: