Rezydencja Hetmańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Univest - Inwestycje Sp. z o.o.

Kielce, ul. Żółkiewskiego 35

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Rezydencja Hetmańska

2 zdjęcia

Rezydencja Hetmańska

Najbliższe inwestycje

 • Kameralny Baranówek

  Komplexbud

 • Kryształowa Perła

  PHU Spurek

 • Wesoła 11
  od: 6 743 zł/m2

  Greathouse Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zlokalizowana przy ul. Żółkiewskiego 35 w prestiżowej dzielnicy Kielc - Stadionu Leśnego w otoczeniu zabudowy willowej osiedla Baranówek. Oferuje Państwu lokale mieszkalne od 40-120 m2. Ta kameralna inwestycja mieści zaledwie 10 komfortowych apartamentów ulokowanych na trzech kondygnacjach. Dzięki swojej lokalizacji pozwala cieszyć się urokami otaczającej przyrody z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. To doskonała oferta dla rodzin szukających cichego, spokojnego miejsca odizolowanego od zgiełku miasta, a jednocześnie dającego możliwość aktywnego weekendowego wypoczynku.

Rezydencja Hetmańska to:

- wspaniała lokalizacja, w sąsiedztwie Parku Kultury i Rekreacji z terenem laśnym zagospodarowanym trasami rowerowymi, placami zabaw, boiskami, licznymi ścieżkami biegowymi i spacerowymi.

- bliskość terenów rekreacyjnych dla aktywnego spędzania czasu:

- park linowy,

- stadion lekkoatletyczny i hala sportowa,

- wyciąg narciarski,

- stadnina koni, itp.

Rezydencja to 3 kondygnacyjny budynek z komfortowymi mieszkaniami, posiadającymi wygodne balkony i tarasy z przestronnym widokiem. Mieszkania na parterze dostępne są z indywidualnymi urządzonymi ogrodami od strony wschodniej, południowej i zachodniej. Lokale na ostatniej kondygnacji będą posiadały tarasy na dachu. Podziemną część budynku zajmuje garaż, zaplecza parkingowe i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na wszystkie kondygnacje dojeżdża cichobieżna winda prowadząca z poziomu garażu podziemnego. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony z kontrolą dostępu. Otoczony zielenią projektowaną i istniejącą.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji - grudzień 2017 r.

Inwestycja Rezydencja Hetmańska znajduje się w Kielcach, ul. Żółkiewskiego 35 (2.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Univest - Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Hetmańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Hetmańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Univest - Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Hetmańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Rezydencja Hetmańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Na Stadion / Szczepaniaka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Hetmańska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Hetmańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 7 w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Hetmańska w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.10.2016
Data aktualizacji: 10.07.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: