Rezydencja Sikorskiego

Mieszkania na sprzedaż ul. Generała Władysława Sikorskiego, oferowane bezpośrednio przez

Trust Investment

Kielce, ul. Generała Władysława Sikorskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 309 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Sikorskiego

17 zdjęć

Rezydencja Sikorskiego
Rezydencja Sikorskiego
Rezydencja Sikorskiego
Rezydencja Sikorskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z dala od zgiełku, w centrum atutów.

Pierwszy etap inwestycji stanowić będą dwa, sześcio-kondygnacyjne budynki mieszkalne zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wyjątkowego komfortu, wygody i udogodnień dla mieszkańców.

Rezydencja Sikorskiego charakteryzuje się ponadprzeciętnie wysokimi mieszkaniami (od 267 do 275 cm wysokości) oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają ogrom naturalnego światła. Wykonane w wysokim standardzie elewacje w naturalnych barwach (szarości i brązy), doskonale korespondują z zielonym krajobrazem, którego nie brakuje na terenie samej inwestycji (200 drzew - głównie klony i graby), 150 krzewów, tarasy, ogródki, plac zabaw dla dzieci oraz mała architektura) jak i w jej okolicy (Rezerwat Przyrody Sufraganiec).

Elegancji i nobilitującego charakteru inwestycji nadaje gustowna bryła budynków oraz wytworne balustrady wykonane z połączenia szkła i stali.

Inwestycja Rezydencja Sikorskiego znajduje się w Kielcach, ul. Generała Władysława Sikorskiego (4.7 km od centrum Kielc), jest realizowana przez Trust Investment.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Sikorskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trust Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Sikorskiego?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Sikorskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Sikorskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Sikorskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sikorskiego znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętokrzyskie Skrzaty w Kielcach w odległości 240 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Wczesna Interwencja” w odległości 460 m, Przedszkole Niepubliczne „Baśniowy Raj” w odległości 600 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sikorskiego w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.05.2023
Data aktualizacji: 24.08.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: