Tarasy Malty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTrico Sp. z o.o. SKA

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dymka 214(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania)
  Dymka 214
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 53 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.
 • Murapol Malta(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka (4.9 km od centrum Poznania)
  Murapol Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 108
  Powierzchnia: 27 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Murapol S.A.
 • Soleil de Malta(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (3 km od centrum Poznania)
  Soleil de Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 56 - 128 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Tarasy Malty to nowy budynek mieszkalno-uslugowy o nowoczesnej i przyjemnej dla oka architekturze, mają…cy 5 kondygnacji mieszkalnych, liczących łącznie 50 mieszkań dwu- i trzypokojowych, z balkonami lub tarasami, o powierzchni od 42 mkw do 98 mkw. Dla osób ceniących nowoczesne i oryginalne rozwiązania mieszkania na najwyższej kondygnacji bądą miały przestronna antresole. Parter budynku jest przeznaczony na lokale handlowo-usługowe. W piwnicy znajduje się dwupoziomowy parking podziemny, z którego prowadzi winda na kondygnacje mieszkalno-usługowe. Lokale mieszkalne oddawane będą do użytkowania w standardzie deweloperskim – do indywidualnego wykończenia.to oferta dla ludzi ceniących komfort w przystępnej cenie.Termin zakończenia inwestycji: II kwartał 2012 roku.TWOJA NAJLEPSZA LOKALIZACJA W POZNANIUTarasy Malty, znajdujące się w Poznaniu przy ul. Chartowo, to najnowsza propozycja TRICO INVESTMENTS. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu zielonych terenów rekreacyjno-sportowych Malty z doskonałym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Dodatkowym atutem Tarasów Malty jest bliskość obiektów handlowych: Galerii Malta, Centrum Handlowego M1, IKE-i oraz Kinepolis.

Inwestycja Tarasy Malty znajduje się na Chartowie, ul. Chartowo (4.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Trico Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja Tarasy Malty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Malty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Trico Sp. z o.o. SKA nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tarasy Malty

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Malty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Tarasy Malty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Czecha III n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Malty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 73 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Malty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Centrum Franowo, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Galeria Giant Meble.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Malty w odległości 260 m znajduje się Jump Arena Rataje, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2012

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie