Atrium Radogoszcz

Zaawansowany etap prac budowlanych

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTree Development Group Sp. z o.o.

Ceny od: 5 799 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Atrium Radogoszcz dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.0.6
3
56,76 m²
Parter
329 151 zł5 799 zł/m²
B.2.7
3
57,11 m²
2
368 302 zł6 449 zł/m²
B.3.7
3
56,99 m²
3
373 228 zł6 549 zł/m²

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  Zaawansowany etap prac budowlanych - stan surowy zamknięty!

  Zostały ostatnie mieszkania!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Zaawansowany etap prac budowlanych - stan surowy zamknięty!Zostały ostatnie mieszkania!Inwestycja jest położona w zadbanej i pełnej zieleni części Łodzi, przy ulicy Świtezianki na osiedlu Radogoszcz-Wschód - jednym z najbardziej lubianych osiedli mieszkaniowych w Łodzi. Sąsiedztwo lasów i parków, dokonała infrastruktura handlowa, edukacyjna i zdrowotna oraz szybka i wygodna komunikacja sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. To szczególnie atrakcyjna lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych, poszukujących komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy.Doskonała lokalizacja, ponadczasowa architektura oraz najwyższej jakości wykończenie gwarantują Państwu bezpieczeństwo, komfort i luksus mieszkania. Oferujemy lokale w metrażach od 35 m2 do 100 m2 z balkonami i tarasami, z niepowtarzalnym widokiem na zieloną okolicę. Osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Do dyspozycji mieszkańców oddamy także wspólne tereny rekreacyjne ze skwerami i placem zabaw dla dzieci. Miejsca postojowe będą dostępne w podziemnej hali garażowej oraz na terenie osiedla.Budynek C - oddany do użytkowania 100% sprzedaneBudynek A - oddany do użytkowania 100% sprzedaneBudynek B - oddanie do użytkowania I kw. 2021r.

Inwestycja Atrium Radogoszcz znajduje się na Radogoszczu, ul. Świtezianki (7.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Atrium Radogoszcz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Radogoszcz pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 57 metrów kwadratowych w cenie od 5 799 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 m2 w cenie od 329 151 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 4,5 tys/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena 4,5 tys/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Miejsce garażowe 39 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsce postojowe zewnętrzne 24 900 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 57 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 329 151 do 373 228 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 799 do 6 549 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Radogoszcz

PIĘKNA ZIELONA OKOLICA W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się liczne tereny zielone, w tym między innymi liczący blisko 70 ha Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki oraz położony wzdłuż doliny rzeki Sokołówki Park im. Adama Mickiewicza. Walory przyrodnicze i krajobrazowe okolicznych lasów i parków, malowniczo położone trasy biegowe i rowerowe oraz liczne obiekty sportowo-rekreacyjne zachęcają mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. SZYBKA I WYGODNA KOMUNIKACJA Doskonała lokalizacja to także szybki i wygodny dojazd do centrum Łodzi oraz łatwy dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej, m.in. Manufaktury i ulicy Piotrkowskiej. W sąsiedztwie osiedla przebiegają linie tramwajowe i autobusowe do dyspozycji pasażerów podróżujących we wszystkich kierunkach Łodzi. Natomiast bliskość dróg wylotowych (autostrady A1, A2) pozwala na komfortowe podróżowanie do takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Berlin.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Radogoszcz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Atrium Radogoszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świtezianki - Zgierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Radogoszcz znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Pingwinek w odległości 70 m, Przedszkole Miejskie nr 204 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Radogoszcz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia lekarza POZ w odległości 70 m, Przychodnia POZ w odległości 460 m, Klinika/Przychodnia w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Radogoszcz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Netto, w odległości 280 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Radogoszcz w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.11.2016

Data aktualizacji: 10.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie