Fort Rembertów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strażacka, oferowane bezpośrednio przez Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Strażacka 114

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Fort Rembertów

2 zdjęcia

Fort Rembertów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz rodzinę, spośród 33 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 5 i powierzchni od około 30 do blisko 113 metrów kwadratowych możesz wybrać takie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie lokale zaprojektowano z wyraźnym wydzieleniem strefy dziennej, nocnej i pomocniczej, dbając o to, by rozkład pomieszczeń był maksymalnie funkcjonalny. Zamknij wiec oczy i wyobraź sobie wygodna kuchnie, elegancki salon i przytulna sypialnie, a za ścianą jeszcze jeden dodatkowy pokój, przeznaczony na przykład dla dziecka czy na gabinet. Pomysł tez, jak przyjemny jest wypoczynek po pracy na ukwieconym balkonie lub tarasie.

Planowany termin ukończenia inwestycji: sierpień 2019.

Inwestycja Fort Rembertów znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Strażacka 114 (10.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Fort Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Fort Rembertów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Toscany Invest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 3 800 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 3 800 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 27 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rembertów leży we wschodniej części Warszawy i jest najmniejszą pod względem liczby ludności dzielnicą Warszawy. Dominuje tu niska zabudowa – położone w ogrodach domy jednorodzinne lub niewielkie bloki wielorodzinne. Jest to też jeden z najbardziej zielonych rejonów stolicy. Ponad 30% powierzchni zajmują lasy obfitujące w szlaki turystyczne i pomniki przyrody. Swoje miejsce do życia znajdują tu nie tylko rdzenni mieszkańcy Rembertowa, ale także przybysze z innych dzielnic, którzy doceniają jego walory: zdrowy mikroklimat, oddalenie od zgiełku wielkiego miasta, doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy i widoczny od kilku lat dynamiczny rozwój infrastruktury zapewniający mieszkańcom poczucie komfortu.

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fort Rembertów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Fort Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kordiana 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fort Rembertów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Rembertów znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 243 w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 350 m, Przedszkole Niepubliczne ,, Gumiś ,, w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Rembertów w odległości 30 m znajduje się Strefa Sportu Sp. z o.o., w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.11.2019
Data aktualizacji: 22.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: