Fort Rembertów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezToscany Invest

Ceny od: 7 481 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Fort Rembertów dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
22
5
113,08 m²
2
846 064 zł7 481 zł/m²

Opis Inwestycji

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz rodzinę, spośród 33 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 5 i powierzchni od około 30 do blisko 113 metrów kwadratowych możesz wybrać takie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie lokale zaprojektowano z wyraźnym wydzieleniem strefy dziennej, nocnej i pomocniczej, dbając o to, by rozkład pomieszczeń był maksymalnie funkcjonalny. Zamknij wiec oczy i wyobraź sobie wygodna kuchnie, elegancki salon i przytulna sypialnie, a za ścianą jeszcze jeden dodatkowy pokój, przeznaczony na przykład dla dziecka czy na gabinet. Pomysł tez, jak przyjemny jest wypoczynek po pracy na ukwieconym balkonie lub tarasie.Planowany termin ukończenia inwestycji: sierpień 2019.

Inwestycja Fort Rembertów znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Strażacka 114 (10.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Toscany Invest.

Inwestycja Fort Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Fort Rembertów pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 113 metrów kwadratowych w cenie od 7 481 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 113 m2 w cenie od 846 064 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Toscany Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 3 800 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 3 800 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 27 000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 113 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 846 064 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 481 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fort Rembertów

Rembertów leży we wschodniej części Warszawy i jest najmniejszą pod względem liczby ludności dzielnicą Warszawy. Dominuje tu niska zabudowa – położone w ogrodach domy jednorodzinne lub niewielkie bloki wielorodzinne. Jest to też jeden z najbardziej zielonych rejonów stolicy. Ponad 30% powierzchni zajmują lasy obfitujące w szlaki turystyczne i pomniki przyrody. Swoje miejsce do życia znajdują tu nie tylko rdzenni mieszkańcy Rembertowa, ale także przybysze z innych dzielnic, którzy doceniają jego walory: zdrowy mikroklimat, oddalenie od zgiełku wielkiego miasta, doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy i widoczny od kilku lat dynamiczny rozwój infrastruktury zapewniający mieszkańcom poczucie komfortu.

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fort Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Fort Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kordiana 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Rembertów znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 243 w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 350 m, Przedszkole Niepubliczne ,, Gumiś ,, w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fort Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fort Rembertów w odległości 30 m znajduje się Strefa Sportu Sp. z o.o., w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.11.2019

Data aktualizacji: 03.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie