Lawendowe Wzgórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Policka, oferowane bezpośrednio przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Policka 34-40a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 163 oferty w najbliższej okolicy!

Lawendowe Wzgórze

11 zdjęć

Lawendowe Wzgórze
Lawendowe Wzgórze
Lawendowe Wzgórze
Lawendowe Wzgórze

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Dąbrówki

  Osiedle Dąbrówki

  Graz Deweloper

  Mieszkanie Stołczyn, Północ, Szczecin
  ul. Księżnej Dąbrówki
  7.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 31-59 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Lawendowe wzgórze to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Polickiej w bliskim sąsiedztwie Galerii Północ w Szczecinie. Osiedle składa się z czterech budynków. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne.

W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 93m2.Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach - tarasy.

Inwestycja Lawendowe Wzgórze znajduje się na Stołczynie, ul. Policka 34-40a (7.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Inwestycja Lawendowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lawendowe Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wyprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

• na osiedlu 4 budynki 3 kondygnacyjne z łącznikami pomiędzy (parking podziemny, parter, 1,2 piętro i antresola), • klatka schodowa – na podłodze szary gres, poręcze stalowe, elegancka numeracja mieszkań • domofon w mieszkaniu – możliwość zamontowania wideodomofonu • osiedle zamknięte i monitorowane • przestrzeń na osiedlu jest bardzo gustownie urządzona, mnóstwo zieleni i kwiatów w tym lawend • Chodniki, ścieżki, ławki, plac zabaw, klimatyczne oświetlenie

Stolarka okienna

• okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji • profile okienne antracytowe • w mieszkaniach na parterze puszki na rolety zewnętrzne oraz dodatkowo zamontowane przewody do elektrycznego napędu rolet

Drzwi zewnętrzne

• antracytowe drzwi zewnętrzne do mieszkań

Posadzka

• mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. • Balkony/tarasy – wylewka betonowa + izolacja przeciwwilgociowa , balustrada • ogródki przydomowe ogrodzone z wyrównaną ziemią i posianą trawą

Ściany

• ściany konstrukcyjne – Silka, izolacja termiczna – styropian 20cm, warstwy wykończeniowe ,tynk • ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej • ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 12 cm, tynki gipsowe maszynowe

Sufity

• sufity – tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

• ciepła i zimna woda użytkowa – rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody • kanalizacja z PCV • Centralne Ogrzewanie – dostarczane przez Szczecińską Energetykę Cieplną, rozprowadzone z węzła cieplnego, rozliczane przez indywidualne liczniki ciepła. Grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych, • instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) • telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Wyprzedane
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca przed budynkiem.
 • miejsca postojowe podziemne: monitorowana hala garażowa z wyznaczonymi miejscami postojowymi i komórkami.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własne ujęcie wody
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 – 2020 miasto realizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. W odległości 400 m od osiedla znajduje się Galeria Północ, a w niej wszelkiego rodzaju lokale usługowe: Supermarket TESCO, Piekarnia, Siłownia, Poczta, Bankomat, Studio Urody, a także lokale gastronomiczne i wiele innych. W odległości około 1 km znajduję się Folwark Podkówka, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lawendowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Lawendowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Policka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lawendowe Wzgórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórze znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 31 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w odległości 260 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lawendowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Piekarnia, w odległości 430 m znajduje się Tesco, w odległości 450 m znajduje się Galeria Północ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórze w odległości 460 m znajduje się North gGym, w odległości 460 m znajduje się Hutnik Szczecin, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.07.2018
Data aktualizacji: 02.02.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: