Lawendowe Wzgórze

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTomaszewicz Development Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 74 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lawendowe Wzgórze - Etap II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Policka (7.9 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 5 500/m2
  Lawendowe Wzgórze - Etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 48 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Tomaszewicz Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Dąbrówki(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Księżnej Dąbrówki (7.6 km od centrum Szczecina)
  Osiedle Dąbrówki
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 31 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Graz Deweloper

Opis Inwestycji

Lawendowe wzgórze to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Polickiej w bliskim sąsiedztwie Galerii Północ w Szczecinie. Osiedle składa się z czterech budynków. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne.W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 93m2.Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach - tarasy.

Inwestycja Lawendowe Wzgórze znajduje się na Stołczynie, ul. Policka 34-40a (7.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Tomaszewicz Development Sp. z o.o..

Inwestycja Lawendowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lawendowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 91 metrów kwadratowych w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wyprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
• na osiedlu 4 budynki 3 kondygnacyjne z łącznikami pomiędzy (parking podziemny, parter, 1,2 piętro i antresola), • klatka schodowa – na podłodze szary gres, poręcze stalowe, elegancka numeracja mieszkań • domofon w mieszkaniu – możliwość zamontowania wideodomofonu • osiedle zamknięte i monitorowane • przestrzeń na osiedlu jest bardzo gustownie urządzona, mnóstwo zieleni i kwiatów w tym lawend • Chodniki, ścieżki, ławki, plac zabaw, klimatyczne oświetlenie
Stolarka okienna
• okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji • profile okienne antracytowe • w mieszkaniach na parterze puszki na rolety zewnętrzne oraz dodatkowo zamontowane przewody do elektrycznego napędu rolet
Drzwi zewnętrzne
• antracytowe drzwi zewnętrzne do mieszkań
Posadzka
• mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. • Balkony/tarasy – wylewka betonowa + izolacja przeciwwilgociowa , balustrada • ogródki przydomowe ogrodzone z wyrównaną ziemią i posianą trawą
Ściany
• ściany konstrukcyjne – Silka, izolacja termiczna – styropian 20cm, warstwy wykończeniowe ,tynk • ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej • ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 12 cm, tynki gipsowe maszynowe
Sufity
• sufity – tynki gipsowe maszynowe
Instalacje
• ciepła i zimna woda użytkowa – rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody • kanalizacja z PCV • Centralne Ogrzewanie – dostarczane przez Szczecińską Energetykę Cieplną, rozprowadzone z węzła cieplnego, rozliczane przez indywidualne liczniki ciepła. Grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych, • instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) • telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Wyprzedane.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: monitorowana hala garażowa z wyznaczonymi miejscami postojowymi i komórkami.
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca przed budynkiem.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własne ujęcie wody.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Lawendowe Wzgórze

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W latach 2014 – 2020 miasto realizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. W odległości 400 m od osiedla znajduje się Galeria Północ, a w niej wszelkiego rodzaju lokale usługowe: Supermarket TESCO, Piekarnia, Siłownia, Poczta, Bankomat, Studio Urody, a także lokale gastronomiczne i wiele innych. W odległości około 1 km znajduję się Folwark Podkówka, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Lawendowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Fabryka Domów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórze znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Łączka Bączka. Klub maluszka w odległości 1300m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1450 m znajduje się Piramida, w odległości 1900 m znajduje się EURONET.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Kompleks Sportowo - Rekreacyjny MOSiR Szczecin, w odległości 1500 m znajduje się Rancho Ponderosa Grupa Wielowski.

Data publikacji: 12.07.2018

Data aktualizacji: 07.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie