Południowe Ogrody

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Niepołomska, oferowane bezpośrednio przez Techniq

wielicki, Zabawa, ul. Niepołomska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 335 ofert w najbliższej okolicy!

Południowe Ogrody

4 zdjęcia

Południowe Ogrody
Południowe Ogrody
Południowe Ogrody
Południowe Ogrody

Najbliższe inwestycje

 • Uroczy Zakątek
  od: 6 970 zł/m2

  Grupa Budowlana COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

 • CZARNOCHOWICE " LEŚNY ZAKĄTEK"
  od: 6 000 zł/m2

  Centrum Krakowskich Nieruchomości

Opis Inwestycji

”POŁUDNIOWE OGRODY” to unikatowy projekt!

Osiedle zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko co potrzebują do komfortowego i przyjemnego życia!

Południowe Ogrody to wyjątkowe osiedle z pięknymi widokami i ogrodami w otoczeniu terenów zielonych zlokalizowane na wzniesieniu.

Inwestycja Południowe Ogrody znajduje się w Zabawie, ul. Niepołomska (2.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Techniq.

Inwestycja Południowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Południowe Ogrody pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Techniq nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Stolarka okienna

okna PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe Gerda

Balkony

balkony na konstrukcji żelbetowej

Ściany

Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm oraz 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 15 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Stosowane dekory: – cokół – kamień elewacyjny – fragmenty elewacji – styropian o strukturze drewna.

Instalacje

A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa, B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Południowe Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Południowe Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabawa I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Południowe Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieliczce w odległości 230 m.

Data publikacji: 23.02.2018
Data aktualizacji: 01.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: