Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 61,01 m² - numer M1.09

Oferta archiwalna

Elbląg, ul. Częstochowska

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Korona Elbląga lub inne propozycje w Elblągu

Korona Elbląga

3 zdjęcia

Korona Elbląga
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Najbliższe inwestycje

 • Topolowa
  gotowe
  Deweloper JANKOWIAK przedstawia Państwu naszą najnowszą inwestycję w Elblągu przy ulicy Topolowej. Oferujemy nowoczesne 42 mieszkania jedno- i dwupoziomowe o powierzchniach od 37 do 82 m2. Bardzo przestronne BALKONY od 10 do 42m2 niespotykane w innych nowych budynkach w mieście. Komunikacje w budynku zapewniają cichobieżna WINDA od poziomu hali garażowej oraz szeroka klatka schodowa. W

  Topolowa

  ul. Topolowa , Elbląg(2.9 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak
 • Apartamenty Zawada
  4 kw. 2025
  KLASA I NIEPOWTARZALNY STYL Budynek został zaprojektowany z uwzględnieniem wysokiej klasy materiałów oraz energooszczędnego rozwiązania w częściach wspólnych. Lokale mieszkalne idealnie nadają się dla singli, rodzin z dziećmi, starszych osób, jako zakup inwestycyjny ze względu na funkcjonalny rozkład i dla wielbicieli dużych powierzchni. Innowacyjna elewacja to prawdziwy atut tej

  Apartamenty Zawada

  ul. Marcina Kasprzaka , Elbląg(3.2 km od centrum)
  American Home

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

61,01 m²

Piętro

2 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon, Balkon

Wysokość pomieszczeń

280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

M1.09

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Udogodnienia

winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 365 m

Przystanek Autobusowy - 157 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

24 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 34 sklepy, 24 obiekty sportowe, 18 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Korona Elbląga w Elblągu, ul. Częstochowska (3.1 km od centrum Elbląga).

Inwestycja jest realizowana przez TJ Group Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 89 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 1 oferta o powierzchni 73 m².

W budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Korona Elbląga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M1.09 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców TJ Group Development przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 439 272 zł (7 200 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon, Balkon

Budynek usytuowany w północno - wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 42 m.n.p.m, liczył będzie razem z dwukondygnacyjną podziemną halą garażową aż dziesięć kondygnacji. To najwyższy budynek w tej części miasta. Powstaną w nim 82 lokale mieszkalne o powierzchni od 44,32 m2 (dwa pokoje) do prawie 94 m2 (4 pokoje). Duże loggie i balkony będą miały powierzchnię nawet prawie 18 m2. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk, zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego. Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak posadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Korona Elbląga.

Data publikacji: 20.07.2020
Data aktualizacji: 22.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: