TJ Group Development logo

TJ Group Development

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

TJ Group Development jest firmą realizującą inwestycje deweloperskie od kilkunastu lat. Spółka działa w branży deweloperskiej od 2009 roku.

Inwestor dotychczas skupiał się głównie na realizacji inwestycji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Niemniej, dążąc do nieustannego rozwoju i ciągłego zwiększania jakości świadczonych usług, poszerza bank gruntów o nieruchomości w innych częściach Polski.

Posiadamy w sprzedaży 7 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Elbląg
Gdańsk
 • Apartamenty Stogi
  4 kw. 2023
  Apartamenty Stogi to unikatowa inwestycja powstająca przy ul. Niskiej na Stogach. Inwestycja, w ramach której powstaje niewielki kameralny budynek trzypiętrowy, gdzie w dwóch klatkach schodowych znajduje się łącznie 15 mieszkań. Na parterze dodatkowo znajduje się lokal użytkowy o powierzchni 288 m2 Apartamenty Stogi cechują się tym, że każde mieszkanie ma komfortowy, funkcjonalny i przemyślany

  Apartamenty Stogi

  ul. Niska 17 , Stogi, Gdańsk(4.2 km od centrum)
  TJ Group Development
 • Korona Elbląga
  gotowe
  Budynek usytuowany w północno - wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 42 m.n.p.m, liczył będzie razem z dwukondygnacyjną podziemną halą garażową aż dziesięć kondygnacji. To najwyższy budynek w tej części miasta. Powstaną w nim 82 lokale mieszkalne o powierzchni od 44,32 m2 (dwa pokoje) do prawie 94 m2 (4 pokoje). Duże loggie i balkony będą miały powierzchnię nawet prawie 18 m2. Z okien i

  Korona Elbląga

  od 6 400 /m2
  ul. Częstochowska , Elbląg(3.1 km od centrum)
  TJ Group Development

Kontakt

TJ Group Development logo
TJ Group Development
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: