Wilanowska Przystań

Domy na sprzedaż ul. Syta, oferowane bezpośrednio przez Wilanowska Przystań

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Syta 160

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Wilanowska Przystań

3 zdjęcia

Wilanowska Przystań
Wilanowska Przystań
Wilanowska Przystań

Najbliższe inwestycje

 • Habitat Wilanów

  Habitat Wilanów

  City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

  Dom Zawady, Wilanów, Warszawa
  ul. Lercha 15
  10.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 269 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 6
 • Osiedle Cyklamenów

  Osiedle Cyklamenów

  Real Invest Sp. z o.o.

  Dom Nadwiśle, Wawer, Warszawa
  ul. Cyklamenów 14
  10.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 140 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Slow life. Wyobraź sobie ludzi spełnionych, świadomych własnych potrzeb. Ludzi, którzy czerpią satysfakcję z tego w jaki sposób żyją na co dzień. Ludzi pełnych pasji i poczucia sensu, że miejsce zamieszkania ma znaczenie. A teraz wyobraź sobie osiedle zamieszkiwane przez takie osoby. Osiedle, które tętni życiem, wygodą i luksusem. Osiedle, otoczone szczególną aurą otwartości, empatii i życzliwości, tworzone przez mieszkańców którzy wiedzą, że codzienny komfort to też spełnienie i samorealizacja. Widzisz to? To teraz wyobraź sobie, że tam właśnie mieszkasz.

Wilanowska Przystań to wille miejskie z ogrodami, obszernymi garażami dwustanowiskowymi. Każdy dom (230 m2) ma dwie, pełne, kondygnacje mieszkalne, ogród oraz garaż dwustanowiskowy (ponad 40 m2) i pomieszczenie

na hobby (ponad 25 m2). Wysokość pomieszczeń (3,2 m) i otwarte przestrzenie nadają ekskluzywny charakter. Na parterze znajdują się: gabinet, łazienka, kuchnia ze spiżarnią i salon z elegancką jadalnią (ponad 45 m2) idealną

na niedzielne, rodzinne obiady. Na piętrze prywatną przestrzeń domownikom zapewniają 3 sypialnie, 2 garderoby i 2 łazienki. Dla Ciebie została stworzona intymna przestrzeń tzw. obszerna master bedroom z garderobą i łazienką (łącznie ok. 30 m2).

Bespoke – na specjalne życzenie, zaaranżujemy i dostosujemy układ funkcjonalny pod Ciebie.

Concierge – Możemy zaoferować Twojej Rodzinie szereg usług: sprzątanie, pranie, prasowanie, pielęgnację i utrzymanie zieleni).

Pod klucz. Oferujemy produkty premium (Eicholtz, Fibaro). A wybierając naszą inwestycję nie musisz martwić się o wykończenie.

W okolicy jest duży wybór restauracji, kawiarni, miejsc rozrywki oraz sportu.

Inwestycja Wilanowska Przystań znajduje się na Zawadach, ul. Syta 160 (8.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Wilanowska Przystań.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wilanowska Przystań nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wilanowska Przystań przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca zewnętrzne oraz garaże dwustanowiskowe w bryle budynku znajdują się na kondygnacji minus pół.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Naprzeciwko Wilanowski Park Kulturowy, Rezerwat Przyrody Morysin ze stawem Zawadowskim, spójność architektoniczna, ekologiczne rozwiązania, inteligentne instalacje i produkty klasy premium w jednym – to wszystko zapewnimy Tobie po to aby spełnić Twoje marzenie o lepsze, komfortowe jutro.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wilanowska Przystań?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanowska Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Wilanowska Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siedliskowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wilanowska Przystań znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanowska Przystań znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: JoyPrimarySchool w odległości 300 m, Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 570 m.

Data publikacji: 19.05.2022
Data aktualizacji: 01.06.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: