Deko

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Budy, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Budy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Deko

4 zdjęcia

Deko
Deko
Deko
Deko

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowocześnie, lekko i DEKOracyjnie

Budynek będzie ponadczasowy i elegancki. Na elewacjach pojawią się modne szarości, biele i brązy. Na południowej elewacji architekci zaplanowali ruchome żaluzje przy loggiach, które ochronią przed dużym nasłonecznieniem. Również balustrady balkonów nie będą sztampowe – zdominuje je lekkie szkło i stal.

Hol w filmowym stylu

Hol wejściowy doda nieruchomości prestiżu dzięki ozdobnej posadzce, ciekawej tapecie dekoracyjnej czy ściennym płytom o teksturze drewna. Mieszkańców i gości powita też logo osiedla.

Nad wejściem do budynku zamontowany zostanie ozdobny trejaż. Również kostka wokół budynku będzie miała dekoracyjny wzór.

Relaks w cieniu dębu

Architekci krajobrazu zadbali, aby powstały miejsca wypoczynku. Ustawią tam meble miejskie (m. in. drewniane leżaki, kosze), zaaranżują zieleń – zaplanowali liczne krzewy, byliny, trawy ozdobne i pnącza. W cieniu rozłożystego dębu stanie zaś okrągła ławka.

Wygodne Bemowo

Budynek powstaje przy ul. Budy na Bemowie. W sąsiedztwie nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów. Są również tereny zielone i sportowe. Mieszkańcy będą mieli dobre połączenie z centrum (autobusy, tramwaje). Co więcej, jeden z planowanych przystanków (Górce) II linii metra znajdzie się ok. 650 m od osiedla. Podróż do pracy lub na zakupy w centrum ulegnie skróceniu zaledwie do kilku minut.

Inwestycja Deko znajduje się na Górcach, ul. Budy (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Deko została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Deko nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Deko?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Deko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Deko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konarskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Deko znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Deko znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Deko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się GLOBI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Deko w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.07.2018
Data aktualizacji: 20.11.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: