Apartamenty Murano etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pokorna, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Śródmieście, Muranów, ul. Pokorna 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Murano etap III

7 zdjęć

Apartamenty Murano etap III
Apartamenty Murano etap III
Apartamenty Murano etap III
Apartamenty Murano etap III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wyjątkowe i prestiżowe miejsce

Apartamenty Murano powstają w sercu Warszawy. Bliskość centrum i stacji metra Dworzec Gdański to atuty dla ceniących czas. Stare i Nowe Miasto oraz okoliczne parki z pięknym drzewostanem zachęcają do spacerów i porannego joggingu. Z kolei sąsiedztwo CH Arkadia z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Nowoczesna architektura i bezpieczeństwo

Apartamenty Murano to najlepsza architektura, to elewacje pokryte naturalnym kamieniem z ozdobnymi rozetami. Na najwyższych piętrach usytuowano klimatyzowane apartamenty z przestronnymi tarasami. Powierzchnie mieszkalne będzie można aranżować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. W każdym z mieszkań zaplanowano dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury multimedialnej. W sposób szczególny zadbano o bezpieczeństwo, wyposażając cały budynek w zaawansowany system wideofonów z funkcją alarmu, pozwalający na połączenie z kilkoma innymi lokalami oraz przekazujący obraz z wybranych miejsc, np. placów zabaw.

Zieleń w samym sercu Warszawy

Walorem inwestycji jest zamknięty, rozległy ogród z trzema tematycznymi placami zabaw. Na obszarze jednego hektara powstanie zaciszna enklawa spokoju i zieleni. Różnorodne gatunki roślin zapewnią jej piękny wygląd o każdej porze roku. Elementy małej architektury ogrodu dobrano tak, aby wkomponowały się w krajobraz i nie przesłaniały zieleni. Woda z kaskady będzie łagodnie spływać po granitowych płytach, przechodząc w niewielką sadzawkę z bijącymi z niej fontannami.

Inwestycja Apartamenty Murano etap III znajduje się na Muranowie, ul. Pokorna 2 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Apartamenty Murano etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Murano etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Elewacja

Na jasnych elewacjach zastosowaliśmy naturalny piaskowiec. Będzie to kamień Pietra Serena oraz Śmiłów.

Stolarka okienna

W mieszkaniach zamontowano najnowszej generacji okna rozwierane i uchylno-rozwierane, z nawiewnikami higrosterowanymi. Wszystkie wykonano z egzotycznego drewna meranti w kolorze afromozji. W apartamentach zamontowano także okna tarasowe typu porte-fenetre.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 39975 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza, przy ul. Inflanckiej i ul. Pokornej.

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Murano etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Murano etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Murano etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inflancka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Murano etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Murano etap III znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 190 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ŻYRAFKI" w odległości 280 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "COSINUS II" w Warszawie w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Murano etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Resmed w odległości 30 m, Medicover w odległości 90 m, SkinClinic w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Murano etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Auchan, w odległości 60 m znajduje się Simply Market, w odległości 130 m znajduje się Piotr i Paweł.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Murano etap III w odległości 150 m znajduje się Zdrofit, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: