Osiedle Lecha

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA"

Kielce, ul. Lecha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 356 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Lecha

7 zdjęć

Osiedle Lecha
Osiedle Lecha
Osiedle Lecha
Osiedle Lecha

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle przy Parku

  PHU Spurek

 • Permska
  od: 5 990 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

 • 1 Maja
  od: 4 900 zł/m2

  HSD Inwestycje Plus

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Lecha znajduje się w Kielcach, ul. Lecha (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA".

Inwestycja Osiedle Lecha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lecha pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 67 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA" przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie posiada przyporządkowaną komórkę lokatorską (piwnicę) o powierzchni od 1,00 m2 do 2,4 m2. Wszystkie komórki znajdują się w podpiwniczeniu budynku..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Każde mieszkanie posiada przyporządkowaną komórkę lokatorską (piwnicę) o powierzchni od 1,00 m2 do 2,4 m2. Wszystkie komórki znajdują się w podpiwniczeniu budynku..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe naziemne oraz 21 miejsc w hali garażowej.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lecha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Lecha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Mieszka Pierwszego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 26 w Kielcach w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole im. Św. S. Faustyny „SERDUSZKO” w Kielcach w odległości 300 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „GENIUSZ” w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lecha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Lecha" w odległości 270 m, Wojewódzka Stacja Krwiodawstwa w odległości 440 m, Szpitalny Oddział Ratunkowy w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lecha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lewiatan, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2018
Data aktualizacji: 22.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: