Osiedle Lecha

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Lecha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lecha

7 zdjęć

Osiedle Lecha
Osiedle Lecha
Osiedle Lecha
Osiedle Lecha

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Każde mieszkanie posiada przyporządkowaną komórkę lokatorską (piwnicę) o powierzchni od 1,00 m2 do 2,4 m2. Wszystkie komórki znajdują się w podpiwniczeniu budynku.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca postojowe naziemne oraz 21 miejsc w hali garażowej.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Lecha znajduje się w Kielcach, ul. Lecha null (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA".

Inwestycja Osiedle Lecha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lecha nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA" przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie posiada przyporządkowaną komórkę lokatorską (piwnicę) o powierzchni od 1,00 m2 do 2,4 m2. Wszystkie komórki znajdują się w podpiwniczeniu budynku..

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lecha?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lecha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Lecha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Mieszka Pierwszego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lecha znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 26 w Kielcach w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole im. Św. S. Faustyny „SERDUSZKO” w Kielcach w odległości 300 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „GENIUSZ” w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lecha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Mili, w odległości 280 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.03.2018
Data aktualizacji: 22.09.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: