Okrzei 50

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SOLO inwest

Kielce, ul. Okrzei 50
Okrzei 50

5 zdjęć

Okrzei 50
Okrzei 50
Okrzei 50
Okrzei 50

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Okrzei 50 dostępna jest 1 oferta

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
23
3
55,22 m²
3

Opis Inwestycji

Okrzei 50 logo

Budynek

Inwestycja OKRZEI 50 to 4-piętrowy budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Okrzei i Sabinówek. W obiekcie zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 27 do 107 m2. Pomieszczenia, nawet te najmniejsze, zaaranżowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Przemyślano tu każdy, nawet najmniejszy szczegół. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców jest również winda, która zapewnia sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie, a na poziomie parteru rowerowania. Balkony i tarasy na inwestycji mają powierzchnię aż do 76 m2.

Projekt budynku charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Szklane balustrady i jasna elewacje z licznymi boniami, przełamana grafitem i brązem, nadaje budynkowi lekkość. W ten sposób uzyskano efekt stylu niezakłóconego zbędnymi elementami. Wysoki standard wykonania części wspólnych zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie dbałości i luksusu.

Zakończenia budowy nastąpi na wiosnę 2021 roku.

Nie znalazłeś idealnego mieszkania dla siebie z gotowych projektów? Niczym się nie przejmuj. Zapoznaj się z poniższym opisem dotyczącym aranżacji.

Aranżacja

Komfort aranżacji mieszkania według własnych upodobań.

Możesz wybrać ostateczny rozkład pomieszczeń, zmieniając układ ścian działowych, a także ścian pomiędzy lokalami. Budynek został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej: elementami nośnymi są słupy, belki i stropy żelbetowe. Wszystkie mury nie stanowią konstrukcji budynku. Założeniem projektowym, było uzyskanie mieszkań o małych metrażach, które możemy ze sobą swobodnie łączyć. Przy połączeniu dwóch sąsiadujących mieszkań, będziesz mógł kuchnie i łazienkę mieć zaprojektowaną z dwóch różnych miejsc. Można także usytuować instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zgodnie z wizją przyszłych mieszkańców inwestycji. Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz nie skarze Cię na późniejsze przerabianie funkcji mieszkań, co mogłoby się wiązać z utratą gwarancji na daną część lokalu. Architekci zaprojektowali tak mieszkania, aby układ funkcjonalny można było wykonać w różnorodny sposób. To Ty wybierzesz, czy chcesz połączyć pokój dzienny z aneksem kuchennym, czy stworzyć osobną kuchnię.

Inwestycja Okrzei 50 znajduje się w Kielcach, ul. Okrzei 50 (1.7 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera SOLO inwest .

Inwestycja Okrzei 50 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Okrzei 50 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SOLO inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym.
Powierzchnie mieszkań:
55 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
płatność zgodnie z postępem robót – szczegóły u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
bezpłatna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W odległości 15 minut spacerem od Rynku i tuż przy klimatycznej Dolinie Silnicy znajdziesz idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny. Wyobraź sobie miejsce, w którym każdego dnia budzisz się w dobrym nastroju. Światło wpadające do Twojej sypialni zachęca do wyjścia na zewnątrz. Przygotowujesz śniadanie, popijając kawę. Nie martwisz się, że nie zdążysz zawieźć dzieci do przedszkola – przecież jest tuż obok Twojej inwestycji. Po drodze spotykasz życzliwych sąsiadów. Do pracy możesz wybrać się autobusem – linie do centrum kursują co kilka minut z przystanku zlokalizowanego 100 metrów od progu mieszkania. Jeśli wolisz poranną przejażdżkę rowerową – nic nie stoi na przeszkodzie. Twój jednoślad czeka w bezpiecznej rowerowni. Po pracy, kiedy Twoje pociechy wciąż nie straciły energii – udasz się minutowym spacerem na pobliski plac zabaw, który zajmie ich czas, a Ty złapiesz oddech w zazielenionej strefie wypoczynku. Wieczorem wybierzesz się do centrum miasta, gdzie wspólnie z przyjaciółmi zasiądziecie w jednej z licznych restauracji. Bliskość terenów rekreacyjnych, w tym pasa parkowego tuż przy osiedlu zaprasza do spędzania czasu na świeżym powietrzu, sprzyja relaksowi i mobilizuje do aktywności. Okrzei 50 znajduje się w idealnym punkcie. Oddalony od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie wszystkie „miejskie wygody” są tu na wyciągnięcie ręki.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Okrzei 50 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Okrzei 50 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okrzei / Zagnańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 50 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Kreatywności Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 60 m, ABC-Dwujęzyczne Przedszkole Artystyczne w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „MAŁY ŚWIAT” w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Okrzei 50 w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.11.2019
Data aktualizacji: 18.02.2021
Okrzei 50 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Łódzka 282A, 25-655 Kielce

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: