Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Obozowa nr 38B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obozowa, oferowane bezpośrednio przez

Sobol-A

Kraków, ul. Obozowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4277 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Obozowa nr 38BObozowa nr 38B

12 zdjęć

Obozowa nr 38B
Obozowa nr 38B
Obozowa nr 38B
Obozowa nr 38B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 325 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zakończyliśmy budowę 2 budynków mieszkalnych tzw. etap VI. Są to budynki czterokondygnacyjne. Konstrukcja budynków umożliwia indywidualną aranżację każdego mieszkania jak również ich dzielenie i łączenie.Powtarzalne elementy balkonów i otworów okiennych pozwalają zachować wspólnyny charakter zrealizowanej przez firmę “SOBOL-A” w etapach: pierwszym, drugim, trzecim i czwartym (łącznie 325 mieszkań).Otoczenie osiedla jest ciche i zielone. Klienci firmy “SOBOL-A” mają do dyspozycji Ogródek Jordanowski. W pobliżu zlokalizowane są sklepy, basen, hipermarket “Tesco” oraz centrum handlowo rozrywkowe “Zakopianka” z nowoczesnym kinem typu multipleks, salą do gry w kręgle itp. Komunikacja z centrum miasta.

Inwestycja Obozowa nr 38B znajduje się w Krakowie, ul. Obozowa (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Sobol-A.

Inwestycja Obozowa nr 38B została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 325 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Obozowa nr 38B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sobol-A nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Uważany za kulturalną stolicę Polski Kraków to leżące nad Wisłą miasto wojewódzkie Małopolski. Zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem powierzchni i zaludnienia. Jako dawna stolica Polski, Kraków jest pełen zabytków. Do najsłynniejszych należą Wawel i Sukiennice. Zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana. Barok przeplata się z gotykiem i klasycyzmem, a obok starych budowli wznoszą się nowoczesne powierzchnie biurowe. Nie brak też zakładów przemysłowych zlokalizowanych w sąsiedztwie zwartej zabudowy mieszkalnej, która stale się rozwija. Najwięcej nowych mieszkań powstaje na Podgórzu. Do czynników determinujących dynamiczny rozwój miasta należą m.in. obecność Specjalnej Strefy Ekonomicznej i rozbudowana infrastruktura. Biegną tędy 3 drogi wojewódzkie i 5 dróg krajowych, a zachodnią granicą ciągnie się międzynarodowa autostrada A4. Przez Kraków przebiegają liczne trasy kolejowe i Droga Wodna Górnej Wisły. Funkcjonuje tu lotnisko im. Jana Pawła II oferujące loty do najważniejszych punktów Europy. W Krakowie istnieje wiele terenów zielonych, a największe z nich można znaleźć w jego zachodniej części, w dzielnicach Zwierzyniec i Łagiewniki. O każdej porze roku miasto tętni życiem, od lat pozostając centrum życia kulturalnego, uniwersyteckiego i gospodarczego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Obozowa nr 38B?

Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym, przez który biegną drogi wojewódzkie: 774, 776 i 794, drogi krajowe: 7, 44, 75, 79 i 94 i transkontynentalna autostrada A4. W mieście funkcjonują linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz linie tramwajowe. Odbywają one kursy dzienne i nocne. Można skorzystać też z kolei, w tym z szybkich połączeń Pendolino. W okresie letnim w ramach transportu wodnego działają tramwaje wodne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Obozowa nr 38B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1610 metrów od inwestycji Obozowa nr 38B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Sanktuarium.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Obozowa nr 38B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Obozowa nr 38B znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole FIKU MIKU w odległości 403 m, Przedszkole Centrum Maluszek w odległości 479 m, przedszkole w odległości 513 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Obozowa nr 38B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 399 m, Stomatologia Patykiewicz w odległości 500 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 603 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Obozowa nr 38B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 253 m znajduje się Żabka, w odległości 436 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 452 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Obozowa nr 38B w odległości 400 m znajduje się boisko / kort, w odległości 453 m znajduje się Klub Sportowy Borek, w odległości 537 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023