Zacisze Loretańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezS-Group Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Poleska budynek C i D(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Poleska 74C-D (2.6 km od centrum Częstochowy)
  Ceny od: 5 450 brutto/m2
  Osiedle Poleska budynek C i D
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 73 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3
  Osiedle Poleska

Opis Inwestycji

Zacisze Loretańska to przyjazny, rodzinny projekt mieszkaniowy usytułowany przy ulicy Loretańskiejw wartościowej historycznie dzielnicy Podjasnogórska, zaledwie kilka minut od głównych ulic miasta.Kompleks dwóch nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków otoczony jest domami jednorodzinnymi co sprawia, że cisza i spokój najbliższego sąsiedztwa zapewnią mieszkańcom upragniony relaks. Niewysoka zabudowa, starannie zaprojektowana zieleń ogrodowa oraz bezpieczny plac zabaw sprawiają, że jest to miejsce przyjazne do życia.Wysoki standard życia, który odnajdziesz jako mieszkaniec Zacisza Loretańska to zasługa dobrze zaprojektowanej architektury. Dbałość o detale elewacji w postaci drewnianych dodatków, stonowana kolorystyka, oraz powierzchnie wspólne w najwyższym standardzie, czynią to miejsce eleganckimi jednocześnie ciepłym. Odpowiednio duże okna, przestronne tarasy i balkony sprawią, że otaczająca zieleń stanie się częścią aranżacji Twojego mieszkania.Zacisze Loretańska to eleganckie i komfortowe osiedle, które będzie wyróżniać swoich mieszkańcówi zapewniać im maksimum użyteczności oraz wygodę.  Zaś możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni Twojego mieszkania pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do pracy i odpoczynku.

Inwestycja Zacisze Loretańska znajduje się w Częstochowie, Loretańska 37/ 39 (2 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera S-Group Development.

Inwestycja Zacisze Loretańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Loretańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper S-Group Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zacisze Loretańska

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Loretańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Zacisze Loretańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Barbary - Szpital.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Loretańska znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w odległości 360 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 8 w odległości 360 m, Technikum nr 10 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Loretańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Loretańska w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.02.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie