Osiedle Kameralne etap VII

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Kameralne etap VII

Najbliższe inwestycje

 • Globusowa 46(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Globusowa 46 (7.1 km od centrum Warszawy)
  Globusowa 46
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 77 m2
  Liczba pokoi: 3
  Belvedere Nieruchomości
 • Larix Garden(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Chrzanowska (7.8 km od centrum Warszawy)
  Larix Garden
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 69 - 107 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PPHU Corpores Sp. z o.o.
 • Wola Gabriela(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 62A (5.4 km od centrum Warszawy)
  Wola Gabriela
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 95
  Powierzchnia: 29 - 137 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Sokratesa Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Bezpiecznie i kameralnieOsiedle Kameralne to zespół nowoczesnych budynków o zróżnicowanej architekturze, położonych w starej części Bemowa – na Jelonkach. Indywidualny charakter inwestycji sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom ceniącym sobie spokój i bliskość natury. Dzięki bogatej infrastrukturze oraz starannie zaprojektowanej zieleni ogrodowej to wymarzone miejsce dla wszystkich osób ceniących sobie spokojne mieszkanie w pobliżu tętniącej aglomeracji.ArchitekturaFunkcjonalne, przestronne i nasłonecznione mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec z łatwością mógł zaaranżować je na wiele sposobów.Ogródki na parterach i balkony ze szklanymi balustradami sprawiają, że otaczająca zieleń staje się częścią aranżacji mieszkania.Dogodna lokalizacjaAtutem lokalizacji jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele linii autobusowych i tramwajowych pozwalających na dojazd do Centrum w 20 min. Planowana jest także druga linia metra ze stacjami Powstańców Śląskich i Ratusz. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły obiekty sportowe i centra handlowe (m.in. Wola Park, Fort Wola, Centrum Bemowo). Okoliczne parki jak Park Górczewska, Park Moczydło i Park Szymańskiego oraz liczne kluby sportowe i ścieżki rowerowe, stwarzają idealne warunki do rekreacji.

Inwestycja Osiedle Kameralne etap VII znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Powstańców Śląskich (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Osiedle Kameralne etap VII została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne etap VII pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 84 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kameralne etap VII

Atutem lokalizacji jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele linii autobusowych i tramwajowych pozwalających na dojazd do Centrum w 20 min. Planowana jest także druga linia metra ze stacjami Powstańców Śląskich i Ratusz. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły obiekty sportowe i centra handlowe (m.in. Wola Park, Fort Wola, Centrum Bemowo). Okoliczne parki jak Park Górczewska, Park Moczydło i Park Szymańskiego oraz liczne kluby sportowe i ścieżki rowerowe, stwarzają idealne warunki do rekreacji.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne etap VII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny CIEPŁOWNIA WOLA 06.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne etap VII znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Idea Nails w odległości 200m, Warszawskie Centrum Nurkowe w odległości 350m, Akacjowa Chatka. Przedszkole niepubliczne w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Gabinet ginekologiczny, w odległości 300 m znajduje się Red Med Poland Sp. z o.o., w odległości 450 m znajduje się IARAMT. The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy. Międzynarodowa Akademia Refleksologii i Terapii Meridianowej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, w odległości 950 m znajduje się 4DG - Producent Obrazów Nowoczesnych, w odległości 1200 m znajduje się Kino 5D Extreme .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Fitness Club S4- klub fitness, Warszawa- Bemowo, w odległości 900 m znajduje się Strefa Spa, w odległości 1150 m znajduje się Stawy Koziorożca.

Data publikacji: 03.10.2016

Data aktualizacji: 03.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie