Mira ul. Siodlarska 6

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRema Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Szlifierska 6(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Szlifierska 6 (6.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 900/m2
  Szlifierska 6
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 60 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3
  Budromex Sp. z o.o.
 • Osiedle Premium(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Villa Merkury II(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Narwik 24A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa Merkury II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 46 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  City Villa sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Bemowo to wyjątkowe miejsce oraz jedna z popularniejszych dzielnic Warszawy. Przy ulicy Siodlarskiej 6 ( na granicy z Wolą) powstaje kameralny budynek mieszkalno-usługowy. Budynek posiada garaże podziemne oraz windę z poziomu garażu. W okolicy znajduje się rozbudowana infrastruktura: małe sklepy, galerie handlowe, obiekty rekreacyjne i sportowe. Dogodne połączenia komunikacyjne zapewniają sprawny dojazd do centrum jak i do innych dzielnic Warszawy.W budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3, i 4  -pokojowe o funkcjonalnych rozkładach, z balkonami lub tarasami.Budynek 7 – kondygnacyjny.W planach wybudowanie około 27 mieszkań ( 2, 3, 4 pokojowych, jedno i dwu poziomowych) z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi.Lokale mieszkalne z balkonami lub tarasami na ostatnich kondygnacjach ogrody zimowe.Na poziomie parteru lokal usługowy.Winda z poziomu garaży podziemnych.Dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych.Osiedle zamknięte z całodobową ochroną.Do atutów lokalizacji wspomnianej inwestycji należy dobra sieć komunikacyjna zapewniająca szybkie połączenia z Centrum Warszawy, bliskość obiektów użyteczności publicznej, centrum handlowe Wola Park.

Inwestycja Mira ul. Siodlarska 6 znajduje się na Górcach, ul. Siodlarska 6 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rema Sp. z o.o..

Inwestycja Mira ul. Siodlarska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rema Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mira ul. Siodlarska 6

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konarskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w odległości 190 m, Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się GLOBI, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie