Mira ul. Siodlarska 6

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rema Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 165 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Deko(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Budy (6.4 km od centrum Warszawy)
  Deko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 70 m2
  Liczba pokoi: 3
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Esteio(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Grodkowska (6 km od centrum Warszawy)
  Esteio
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 32 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Osiedle Premium(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 57 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Bemowo to wyjątkowe miejsce oraz jedna z popularniejszych dzielnic Warszawy. Przy ulicy Siodlarskiej 6 ( na granicy z Wolą) powstaje kameralny budynek mieszkalno-usługowy. Budynek posiada garaże podziemne oraz windę z poziomu garażu. W okolicy znajduje się rozbudowana infrastruktura: małe sklepy, galerie handlowe, obiekty rekreacyjne i sportowe. Dogodne połączenia komunikacyjne zapewniają sprawny dojazd do centrum jak i do innych dzielnic Warszawy.W budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3, i 4  -pokojowe o funkcjonalnych rozkładach, z balkonami lub tarasami.Budynek 7 – kondygnacyjny.W planach wybudowanie około 27 mieszkań ( 2, 3, 4 pokojowych, jedno i dwu poziomowych) z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi.Lokale mieszkalne z balkonami lub tarasami na ostatnich kondygnacjach ogrody zimowe.Na poziomie parteru lokal usługowy.Winda z poziomu garaży podziemnych.Dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych.Osiedle zamknięte z całodobową ochroną.Do atutów lokalizacji wspomnianej inwestycji należy dobra sieć komunikacyjna zapewniająca szybkie połączenia z Centrum Warszawy, bliskość obiektów użyteczności publicznej, centrum handlowe Wola Park.

Inwestycja Mira ul. Siodlarska 6 znajduje się na Górcach, ul. Siodlarska 6 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rema Sp. z o.o..

Inwestycja Mira ul. Siodlarska 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rema Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mira ul. Siodlarska 6

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 350 metrów od inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Konarskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mira ul. Siodlarska 6 znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Spintegra Sp. Z O.O. w odległości 100m, Deotymy 43 w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Pańczyk-Tomaszewska Małgorzata, dr hab. Spec. nefrolog dziecięcy, w odległości 50 m znajduje się Górce. Apteka, w odległości 100 m znajduje się Bopol. Przychodnia Okulistyczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Kościół Św. Łukasza Ewangelisty, w odległości 300 m znajduje się Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty, w odległości 550 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.Wypożyczalnia Dla Dorosłych i Młodzieży Nr 38.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Stowarzyszenie Sport Dzieci I Młodzieży , w odległości 100 m znajduje się Beauty Zone. Salon odnowy biologicznej, fryzjerstwa i kosmetyki. Błaszczyk G., w odległości 300 m znajduje się ROD Górce.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie