Młyn Maria

Młyn Maria - odbiór kluczy już w wakacje

Mieszkania na sprzedaż ul. Staromłyńska, oferowane bezpośrednio przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4
Młyn Maria

22 zdjęcia

Młyn Maria
Młyn Maria
Młyn Maria
Młyn Maria

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Młyn Maria dostępnych jest 28 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
03.C.4
1
38,15 m²
3
02.D.9
1
49,95 m²
2
04.D.1
1
32,79 m²
4
01.C.2
1
37,76 m²
1
05.C.4
1
39,41 m²
5
02.A.5
1
28,75 m²
2
01.C.6
1
36,39 m²
1
01.C.7
1
37 m²
1
05.D.2
1
39,43 m²
5
01.D.2
1
36,85 m²
1
05.A.2
1
28,56 m²
5
04.C.6
1
40 m²
4
05.C.5
1
39,79 m²
5
05.D.1
1
32,31 m²
5
04.B.5
1
29,52 m²
4
03.C.5
1
38,56 m²
3
02.D.2
1
37,58 m²
2
03.B.3
2
44,98 m²
3
02.A.3
2
32,6 m²
2
01.C.5
2
46,03 m²
1

Promocje

 • Promocja

  Doskonały pod inwestycję, gotowy do zamieszkania: Lokal 01.C.6 o powierzchni 36,39m2

  teraz w specjalnej ofercie cenowej: 17900zł/m2. Niepowtarzalna inwestycja Młyn Maria o malowniczych widokach na Ostrów Tumski i Odrę – już z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy od zaraz. Wykończenie w cenie!

Opis Inwestycji

Młyn Maria logo

ODKRYJ WYJĄTKOWE MIEJSCE

To właśnie tutaj bije serce Wrocławia, a odra oplata śródmiejsko położone wyspy. to stąd ostrów tumski i rynek starego miasta są na wyciągnięcie ręki, a rozległe tereny zielone i bulwary tworzą oazę spokoju. to wyjątkowe miejsce jest propozycją dla tych, którzy kochają miejski styl życia, lubią spontaniczne spotkania z przyjaciółmi, wypady na zakupy, do kina, teatru czy restauracji, a przy tym szukają kontaktu z naturą.

POZNAJ HISTORIĘ, JAKICH MAŁO

Historia budynków Młyna Maria przez wieki splatała się z dziejami miasta. gdy w 1562 roku autor planu miasta umieszczał na mapie Wrocławia kanały młyńskie, nie zdawał sobie sprawy, że niemal 500 lat później, za sprawą rewitalizacji, Młyn Maria stanie się jednym z najbardziej prestiżowych budynków nad odrą. Powojenny rozwój przemysłu spożywczego na obrzeżach miasta wygasił podstawową, produkcyjną funkcję młyna. przez długie stulecia tylko jedna rzecz nie uległa zmianie: towarzyszące mu wiernie kanały młyńskie. obecnie wielowiekowe budynki przechodzą kolejną metamorfozę…

ODKRYJ NOWE OBLICZE MŁYNA MARIA

Za sprawą rewitalizacji pofabryczne, opustoszałe pomieszczenia Młyna Maria nabiorą nowego charakteru i zaczną tętnić życiem. w niezmienionym kształcie zostaną zachowane najważniejsze elementy architektury Młyna Maria, jak bryła, historyczny układ otworów okiennych, czy sposób wykończenia elewacji. poziomy stropów zostaną precyzyjnie zgrane z poziomami okien, a industrialne przestrzenie - doświetlone specjalnie zaprojektowanymi dla tego budynku oknami. w miejsce maszyn młyńskich, silosów i magazynów zaprojektowano apartamenty, które harmonijnie wpiszą się w zabytkowe mury. funkcję produkcyjną zastąpią funkcje: mieszkalna i usługowa. to naturalny proces, który dla budynków, takich jak Młyn Maria, jest szansą na lepszy los.

WYKOŃCZENIE W CENIE

W Młynie Maria wszystkie mieszkania sprzedawane są w unikalnym standardzie „do zamieszkania”. Jest to standard, wypracowany wspólnie przez architektów, projektantów wnętrz i specjalistów rynku mieszkaniowego, a oznacza, że klient otrzymuje gotowy do zamieszkania lokal, wyposażony w wybrane przez siebie elementy, takie jak: podłogi drewniane, armatura, ceramika, zabudowa kuchenna, drzwi wewnętrzne.

Zakres wykończenia:

• Łazienka kompleksowo wykończona w oparciu o ceramikę i armaturę łazienkową, płytki ceramiczne ścienne, podłogowe, dekory,

• Kuchnia zabudowana w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, oraz sprzęt kuchenny AGD: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap, płyta indukcyjna oraz zmywarka,

• Drewniane podłogi i drzwi wewnętrzne,

• Szafy w zabudowie,

• System inteligentnego zarządzania.

Wyżej wymienione wykończenie składa się na unikalny standard i jest ujęte w cenie zakupu mieszkania w Młynie Maria.

Inwestycja Młyn Maria znajduje się w Śródmieściu, ul. Staromłyńska 4 (0.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Inwestycja Młyn Maria została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młyn Maria w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 50 m2 (17 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 51 m2 (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni 78 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań w tym 28 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 78 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młyn Maria?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyn Maria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Młyn Maria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Bema.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młyn Maria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn Maria znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Altkom Akademia S.A. w odległości 240 m, POLICEALNA SZKOŁA PRODUKCJI MUZYCZNEJ w odległości 260 m, Bursa Szkół Europejskich we Wrocławiu w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Młyn Maria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Art-med w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyn Maria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia na Bema, w odległości 160 m znajduje się Kubuś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyn Maria w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.01.2019
Data aktualizacji: 17.09.2021
Młyn Maria logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

STAROMŁYŃSKA 4/18, 50-266 WROCŁAW

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: