Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przędzalniana, oferowane bezpośrednio przez Przędzalniana 64

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Przędzalniana 64

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1170 ofert w najbliższej okolicy!

Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie

5 zdjęć

Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie
Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie
Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie
Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Najnowszy projekt firmy ARTOM Budownictwo Sp. z o.o. powstaje w Łodzi, przy ulicy Przędzalnianej 64/66a na pograniczu Centrum Łodzi i Widzewa. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i pełnego słońca mieszkania, znajdującego się w ciekawej części miasta obok Parku Źródliska.

Przędzalniana 64 to dwuetapowa inwestycja. Zgodnie z przyjętymi planami powstają dwa budynki wielorodzinne, z podziemnymi garażami i częścią usługową. Koniec budowy 119 mieszkań z pierwszego etapu to wrzesień 2021 rok, zaś 52 mieszkań z etapu drugiego to kwiecień 2022 rok. Wyróżnikiem inwestycji są powstające w drugim etapie nowe mieszkania loftowe o wyjątkowym charakterze i zróżnicowanym metrażu od 43 m2 do 102 m2, w tym dwupoziomowe mieszkania z antresolami.

Teren inwestycji jest ogrodzony i zamknięty. W budynku znajdują się przestronne windy, które umożliwiają swobodne przewożenie przedmiotów o dużych gabarytach, wózków dziecięcych czy też osób na wózkach inwalidzkich. W podziemnym garażu wygospodarowano przestrzeń na rowery, a na terenie przewidziano liczne nasadzenia zieleni, ławki oraz plac zabaw dla dzieci.

Wyjątkowy klimat inwestycji zapewniają okoliczne zabytki. W tym Księży Młyn, gdzie zespół pofabrycznych budynków, należących dawniej do łódzkiego przemysłowca i filantropa – Karola Scheiblera, zachował swój dawny czar dziewiętnastowiecznej Łodzi. W Pałacu Herbsta, pięknej i otoczonej ogrodem willi, działa Galeria Sztuki Dawnej Łódzkiego Muzeum Sztuki, natomiast zaledwie 2 km od Przędzalnianej znajduje się zabytkowa ulica Piotrowska.

Inwestycja Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie znajduje się na Starym Widzewie, ul. Przędzalniana 64 (1.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Przędzalniana 64.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przędzalniana 64 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie Komórki są zlokalizowane na I i II piętrze. Wielkość: 3,09- 4,35 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 500 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (32): Komórki są zlokalizowane na I i II piętrze. Wielkość: 3,09- 4,35 m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca): Miejsca są w wymiarach 2,5mx5m. Istnieje możliwość zakupu 2 miejsc postojowych do większych mieszkań.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja inwestycji zapewnia bliskość różnego typu obiektów handlowych, usługowych i gastronomicznych. W okolicy znajdują się m.in.: • Galeria Łódzka; • Centrum Handlowe Tulipan; • liczne sklepy rodzinne; • restauracje i kawiarnie; • kina; • muzea; • placówki opieki medycznej; • przedszkola i szkoły, a w tym najlepsza szkoła w Łodzi – Szkoła Salezjańska im. Księdza Bosko oraz prestiżowa o światowej renomie Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L.Schillera. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają wygodne połączenie z sąsiadującymi dzielnicami.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przędzalniana - Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 230 m, Przedszkole Miejskie nr 10 w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Pediatryczny im. dr J. Korczaka - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi w odległości 380 m, Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka w odległości 510 m, Szpital w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Primus, w odległości 170 m znajduje się Warzywniak Owoce i Warzywa, w odległości 320 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 03.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: