Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kopernikus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kopernika, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych

Oleśnica, ul. Kopernika

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

KopernikusKopernikus

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Powstające osiedle Kopernikus to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Mikołaja Kopernika w Oleśnicy.

Budynki zaprojektowano jako pięciokondygnacyjne, niepodpiwniczone z windą i z ostatnią kondygnacją w formie poddasza użytkowego. W każdym będzie się znajdować 37 mieszkań. Na terenie objętym inwestycją zaplanowano również niezbędną infrastrukturę techniczną w postaci parkingów naziemnych (167 miejsc postojowych w tym trzy dla osób z niepełnosprawnościami), miejsc gromadzenia odpadów, przestrzeni rekreacyjnej, terenów zielonych oraz placu zabaw.

Jako pierwszy realizowany jest budynek B i obejmuje budowę:

-9 mieszkań dwupokojowych od 43,29 m2 do 47,81 m2;

-27 mieszkań trzypokojowych od 52,90 m2 do 70,48 m2, w tym lokale z łazienką z oknem, garderobami czy osobną kuchnią i jedno mieszkanie z dwiema łazienkami i dwiema garderobami;

-1 mieszkanie czteropokojowe 94,86 m2 z dwoma garderobami.

Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały tarasy z kostki betonowej i ogródki oraz rolety zewnętrzne, natomiast wszystkie lokale na wyższych kondygnacjach będą miały balkony. Dodatkowo w każdym lokalu mieszkalnym w łazience będzie ogrzewanie podłogowe w standardzie. Inwestor zapewnia, że jego ofertę wyróżnia standard wykończenia, trwałość konstrukcji i wysoka jakość wykonanych prac, poparta wieloletnim doświadczeniem. Osoby z niepełnosprawnościami mogą liczyć na udogodnienia takie jak wejście do budynku dostępne z chodnika o spadku nieprzekraczającym 5%, odpowiednią szerokość przedsionka, klatki schodowej i korytarzy, dźwigi osobowe z kabinami dostosowanymi do wózków inwalidzkich. Ponadto w każdym budynku na parterze zaprojektowano po jednym mieszkaniu szczególnie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny mieszkań zależą od ich wielkości i kształtują się na poziomie (zł/m2):

-partery z ogródkami: od 6400 zł/m2

-piętro 1-4 z balkonami: od 6100 zł/m2

Dodatkowo do ceny mieszkania należy doliczyć koszt:

-komórki lokatorskiej w cenie 5 tys. / szt. (bez względu na metraż)

-miejsca postojowego naziemnego w cenie 10 tys. / szt. (jest możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego)

Inwestycja Kopernikus znajduje się w Oleśnicy, ul. Kopernika (17.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kopernikus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Oleśnica to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Nazwa miasta pochodzi od nazwy drzewa - olchy. Oleśnica posiada bogatą historię. Już pod koniec XIII wieku działa tam mennica. Dodatkowym autem regionu było jej położenie na szlaku z Wrocławia do Wielkopolski. Rozkwit miasta nastąpił w 2 połowie XIX wieku. Ulokowany tam został garnizon wojskowy, a także przeprowadzona została strategiczna linia kolejowa łącząca Wrocław z Górnym Śląskiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wrocławskiego. Obecnie stanowi odrębną jednostkę, jednakże jego położenie w niedalekiej odległości od stolicy Dolnego Śląska przyczynia się ku stałemu rozwojowi.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kopernikus?

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe - nr 8 i nr 25 oraz wojewódzkie: 340 i 451. Komunikację miejską w Oleśnicy obsługuje od 2008 roku firma Polbus-PKS. W jej ramach funkcjonują cztery linie komunikacji miejskiej. Ponadto, w mieście znajduje się duży dworzec autobusowy, skąd dojechać można do głównych miast Polski. W Oleśnicy znajdują się również dwie stacje kolejowe. Są one częścią dużego węzła kolejowego. Krzyżują się tu linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego i z Katowic przez Lubliniec, Kluczbork.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kopernikus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1614 metrów od inwestycji Kopernikus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oleśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kopernikus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernikus znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 296 m, Żłobek, Przedszkole 'Zielona Żabka' w odległości 501 m, II Liceum Ogólnokształcące w odległości 567 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kopernikus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mastermed w odległości 90 m, Powiatowy Zespół Szpitali im. Józefa Dietla w odległości 774 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 796 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kopernikus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 299 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 318 m znajduje się Dino, w odległości 324 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kopernikus w odległości 34 m znajduje się boisko / kort, w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 294 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2022
Data aktualizacji: 11.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023