Permska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Kielce, ul. Permska
Ceny od: 4 990 zł/m2
Permska

9 zdjęć

Permska
Permska
Permska
Permska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Permska dostępne są 23 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja spółki celowej HSD CHAŁUPKA sp. z o.o. Spółka Komandytowa na Osiedlu Ślichowice przy ul. Permskiej!

Inwestycja już się rozpoczęła, zakończenie budowy I Budynku planowane jest na IV kwartał 2018 roku, II Budynku na III kwartał 2019 roku, III Budynku na III kwartał 2020 r.

W skład Osiedla będą wchodziły 4 budynki z wewnętrznym dziedzińcem.

Nowoczesną bryłę budynku i funkcjonalne rozkłady mieszkań zostały dopracowane przez pracownię architektoniczną DETAN Sp. z o.o.

Nowością wśród kieleckich inwestycji i nowatorskim projektem na osiedlu „Szajnowicza-Iwanowa/Permska” będzie ogromny dziedziniec wewnątrz osiedla. Urządzona zostanie w nim strefa relaksu, bez ruchu kołowego, wypoczynku i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz zagospodarowana zielenią.

Atutami tej inwestycji jest znakomity projekt i lokalizacja oraz bliskość atrakcyjnych zielonych terenów rekreacyjnych, czyli urokliwego wzgórza Karczówka i rezerwatu geologicznego Ślichowice, ulubionych miejsc spacerowych kielczan. W pobliżu znajdują się również sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

Budynki w osiedlu „Szajnowicza-Iwanowa/Permska” z podziemnymi garażami zaprojektowane przez Pracownię Architektoniczną Detan powstaną w tradycyjnej technologii budowlanej. Zewnętrzna elewacja i wnętrza klatek schodowych będą wyłożone naturalnym granitem kashmir white – pięknym kamieniem dekoracyjnym w kolorze biało-szarym. Balustrady, zarówno na klatkach schodowych, jak i na balkonach i tarasach wykonane będą ze stali nierdzewnej oraz tafli szklanych. Takie wykończenie nada lekkości i nowoczesności bryłom budynków.

Mieszkania w budynku będą dobrze doświetlone naturalnym światłem słonecznym. Z okien roztaczać się będzie ładny widok na okolicę. Każde mieszkanie wyposażone będzie w duży balkon. Dla wygody mieszkańców we wszystkich budynkach zainstalowane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, a w podziemiu znajdą się parkingi dla samochodów oraz wygodne komórki lokatorskie.

Całe osiedle będzie zagospodarowane zielenią i podzielone na strefę użytkową, w tym parkingi dla mieszkańców, i rekreacyjną. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców teren osiedla będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany.

Inwestycja Permska znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka.

Inwestycja Permska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 204 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Permska pozostały na sprzedaż 23 mieszkania o powierzchniach od 57 do 142 metrów kwadratowych w cenie od 4 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 104 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 130 m2 (15 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 115 do 142 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 204 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej pod każdym budynkiem.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 23 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 57 do 142 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 990 do 6 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Permska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Permska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szajnowicza - Iwanowa I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Permska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 240 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Permska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne OMEGA w odległości 180 m, Przychodnia Zapiecek w odległości 260 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Permska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Permska w odległości 310 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2018
Data aktualizacji: 22.03.2021
Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka logo

Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska 30/8 25-312 Kielce
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: