Osiedle Podolany

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPryzma Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Park Podolany etap II(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska (5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  Osiedle Park Podolany etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 62 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PWD Deweloper Sp. z o.o.
 • JA_SIELSKA II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 490/m2
  JA_SIELSKA II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 37 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Pekabex Development
 • Ellada Park(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hezjoda (5.4 km od centrum Poznania)
  Ellada Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 40 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

OSIEDLE PODOLANY  – wyjątkowe miejsce w wyjątkowych cenach to niepowtarzalne miejsce dla osób ceniących:  spokój wynikający z otoczenia niskiej zabudowy charakterystycznej dla dzielnicy Podolany, funkcjonalne wnętrza oraz  aktywny wypoczynek. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Ogródki w mieszkaniach na parterach, balkony na piętrach oraz podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi  – to wszystko zapewnia wygodę mieszkańcom Osiedla Podolany.  Mieszkańcom zapewniamy również darmowy parking zewnętrzny. Dodatkowym atutem osiedla jest przyłącze światłowodowe z szerokopasmowym dostępem do Internetu. Bezpośrednie sąsiedztwo prestiżowego Squash Parku oraz  nowoczesnych klubów Red Fitness oraz Fit For Free pozwala cieszyć się  aktywnym wypoczynkiem i dbać o zdrowie na co dzień. Dbającym o urodę polecamy relaks w gabinecie odnowy estetycznej FreshUp. W sąsiedztwie znajdują się: szkoła, przedszkole, market spożywczy i poczta. Niedaleko zlokalizowane są także centra handlowe: Plaza i Pestka (ok. 2 km).Amatorom kąpieli na świeżym powietrzu polecamy szybki dojazd do Jezior: Strzeszynek i Rusałka.W sąsiedztwie osiedla znajdują się także:<del>szkoła, przedszkole, apteka, poczta, bank, restauracje.Komunikacja miejska:</del> linie autobusowe: nr 68 oraz 83 oraz autobus nocny  nr 236Z Osiedle Podolany  można szybko dojechać do :<del>  centrum handlowego: Plaza lub  Pestka</del> Jezior: Strzeszynek i Rusałka- Parku Wodnego Octopus w Suchym LesieRealizowana inwestycja “Osiedla Podolany” obejmuje łącznie  212 mieszkań w czterech budynkach pięciokondygnacyjnych (C, D, E i F). Zakończenie budowy: I i III  kwartał 2013 r.

Inwestycja Osiedle Podolany znajduje się na Podolanach, ul. Strzeszyńska 67 (5.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Pryzma Developer Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Podolany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 212 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podolany pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pryzma Developer Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 212 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24600 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Podolany

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podolany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Podolany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dukielska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podolany znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 100 m, Publiczne Przedszkole Leonardo w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 62 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Podolany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podolany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Galeria Podolany, w odległości 110 m znajduje się Chata Polska, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podolany w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.04.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie