Prowiantowa 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Prowiantowa, oferowane bezpośrednio przez PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Białystok, ul. Prowiantowa 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Prowiantowa 15

3 zdjęcia

Prowiantowa 15
Prowiantowa 15
Prowiantowa 15

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

OSIEDLE

Nowoczesny, starannie zaprojektowany dziewięciokondygnacyjny budynek,

Cichobieżne windy zjeżdżające do garażu podziemnego,

Duży dziedziniec wewnętrzny z dekoracyjnym układem zieleni oraz nastrojowym oświetleniem.

MIESZKANIA

147 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26,26 m2 do 87,7 m2,

Przestronne loggie, balkony lub tarasy w cenie mieszkania,

138 miejsc postojowych,

Lokale usługowe w parterze budynku,

Zakończenie budowy: 31 lipiec 2021 r.

Inwestycja Prowiantowa 15 znajduje się w Białymstoku, ul. Prowiantowa 15 (2.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Inwestycja Prowiantowa 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prowiantowa 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Doskonałe położenie: w samym centrum Osiedla Młodych, które zajęło pierwsze miejscu w Białymstoku w rankingu "Osiedli" stworzonym przez Otodom i OLX pod nadzorem Agencji Badawczej PBS. Pod uwagę wzięto m.in.: poziom bezpieczeństwa, sąsiedztwo, łatwość dojazdu oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prowiantowa 15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prowiantowa 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Prowiantowa 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zwycięstwa/WSE.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prowiantowa 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prowiantowa 15 znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży ze Specjalnymi Potrzebami Rozwojowymi i Edukacyjnymi w odległości 140 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Allegro w odległości 140 m, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku przy Fundacji Polska Edukacja im. KEN w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prowiantowa 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Hansa - Rehabilitacja w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prowiantowa 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Zabka, w odległości 250 m znajduje się handlowiec, w odległości 370 m znajduje się Hala Madro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prowiantowa 15 w odległości 340 m znajduje się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

Data publikacji: 12.05.2020
Data aktualizacji: 01.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: