Nowa Wygoda

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

OSIEDLE- Osiedle położone w otulinie lasów i ogródków działkowych,- Niewysoka, kameralna zabudowa zaprojektowana z poszanowaniem krajobrazu i charakteru dzielnicy,- Oryginalna forma architektoniczna - geometryczne, przestronne balkony, loggie i tarasy otwarte na tereny zielone.MIESZKANIA- Szeroka oferta mieszkań o zróżnicowanych metrażach,- Przestronne i nasłonecznione mieszkania z malowniczymi widokami,- Zielone tarasy do wybranych mieszkań parterowych,- Do każdego mieszkania komórka lokatorska lub piwnica gratis,- Mieszkania dostępne w rządowym programie dopłat „Mieszkania dla Młodych”.

Inwestycja Nowa Wygoda znajduje się w Białymstoku, ul. 42 Pułku Piechoty (3.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o..

Inwestycja Nowa Wygoda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowa Wygoda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 5 249 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Wygoda

LOKALIZACJA - Atrakcyjna dzielnica w atmosferze spokoju i ciszy, - Bliskość centrum (3,6 km) oraz nowoczesnej sieci dróg, - Liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone i rekreacyjne, - W pobliżu sklepy, przedszkola, gabinety lekarskie i apteka.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Wygoda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Nowa Wygoda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 42 Pułku Piechoty/Nowa Wygoda.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Wygoda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 18.10.2016

Data aktualizacji: 05.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie