Galene House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PPHU Corpores Sp. z o.o.

Kielce, ul. Chęcińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Galene House

8 zdjęć

Galene House
Galene House
Galene House
Galene House

Najbliższe inwestycje

 • 1 Maja
  od: 4 900 zł/m2

  HSD Inwestycje Plus

 • Wesoła 11
  od: 6 743 zł/m2

  Greathouse Sp. z o.o.

 • Okrzei 41

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Galene House - inwestycja przy ulicy Chęcińskiej w centrum Kielc. Jest to nowoczesne, zamknięte, funkcjonalnie zaprojektowane osiedle złożone z pięciu budynków wielorodzinnych.

Główny zespół zabudowy składa się z czterech budynków ułożonych w kształcie litery "U" z atrakcyjnym dziedzińcem otwartym w kierunku południowo-wschodnim. Wysokość budynków sięga od IV do VII kondygnacji. Łącznie w zespole zabudowy znajdują się 165 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 do 99 m2 oraz 2 lokale usługowe (od 15 do 66,23 m2) usytuowane w poziomie parteru. Zdecydowana większość mieszkań znalazła szczęśliwych nabywców. Aktualnie są jeszcze dostępne i gotowe do odbioru mieszkania o powierzchni od 31 do 65 m2.

Piąty budynek to odrębna zabudowa mieszkalno-usługowa z 15 lokalami mieszkalnymi o metrażach od 31 do 57 m2 i 2 lokalach usługowych (71,58 m2, 89,22 m2), w zabudowie pierzejowej ulicy Chęcińskiej. Obecnie są jeszcze dostępne mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 46- 49 m2, oraz lokale usługowe.

Bogata oferta starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych mieszkań z aneksami kuchennymi lub z wydzielonymi kuchniami zapewnia możliwość wyboru właściwego, wymarzonego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne posiadają wykończone loggie, balkony.

W części podziemnej osiedla zaprojektowano duży dwupoziomowy garaż ze stanowiskami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Klatki schodowe są wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje od garażu podziemnego po ostatnie piętro. W trosce o wygodę mieszkańców z małymi dziećmi w każdej klatce są dostępne wózkownie.

----------------------------------------------

Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z ogłoszeniem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "CORPORES" Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 9/5, 35 - 111 Rzeszów, zarejestrowane pod numerem KRS 106065, dla celów podatkowy zewidencjonowane pod numerem NIP 8130336317.

Przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w związku związanym z przedstawieniem szczegółowej oferty i zawarciem umowy.

Wszelkie pozostałe informacje, w tym m.in. o innych danych kontaktowych, podstawach przetwarzania, przysługujących Państwu uprawnieniach, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.corpores.com.pl/polityka.html

Inwestycja Galene House znajduje się w Kielcach, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera PPHU Corpores Sp. z o.o..

Inwestycja Galene House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Galene House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PPHU Corpores Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem osiedla Galene House jest świetna lokalizacja w sąsiedztwie malowniczych, atrakcyjnych terenów Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego, Parku Miejskiego, Skweru Harcerzy - zachęcających do spacerów , aktywnego wypoczynku oraz zabaw z dziećmi na nowocześnie urządzonym placu zabaw. Bardzo dobra komunikacja wiodąca do wszystkich części miasta oraz pełna infrastruktura miejska i usługowa (szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki, sklepy) to wyjątkowe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój i wygodę. Doskonałe położenie, solidne wykonawstwo przy użyciu tradycyjnych technologii, wysoki standard wykończenia z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, ciekawe, funkcjonalne rozwiązania projektowe mieszkań, niebanalna architektura osiedla, to niewątpliwe zalety, które docenią osoby w różnym wieku.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galene House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Galene House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krakowska Kadzielnia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galene House znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 180 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. Matki Kolumby Białeckiej Zgromadzenia Sióstr Świętego Dominika w odległości 250 m, Zespół Placówek Oświatowych im. Matki Kolumby Białeckiej w Kielcach w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Galene House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulista w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galene House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia Dobrowolski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galene House w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Skatepark, w odległości 490 m znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa.

Data publikacji: 03.06.2015
Data aktualizacji: 07.01.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: