Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Topograficzna 7A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Topograficzna 7A, oferowane bezpośrednio przez

Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Topograficzna 7A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 200 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Topograficzna 7ATopograficzna 7A

6 zdjęć

Topograficzna 7A
Topograficzna 7A
Topograficzna 7A
Topograficzna 7A

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja zostanie wykończona tynkiem cienkowarstwowym oraz okładzinami wg. projektu.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Topograficzna 7A to idealna lokalizacja dla osób, które cenią sobie bliskość miasta a jednocześnie pragną mieszkać wśród zieleni. Spokojna i cicha okolica z niską zabudową, bliskość infrastruktury takiej jak szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i place zabaw, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Większość mieszkań spełnia warunki programu Mieszkanie Dla Młodych.

Do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć ogródki.

W początkowej fazie inwestycji klienci mają możliwość skorzystania z pomocy architekta i indywidualnej aranżacji pomieszczeń.

Potrzeby parkingowe spełni garaż na poziomie parteru oraz miejsca postojowe na terenie inwestycji.

Inwestycja Topograficzna 7A znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Topograficzna 7A (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Topograficzna 7A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Topograficzna 7A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Topograficzna 7A?

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Topograficzna 7A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1053 metrów od inwestycji Topograficzna 7A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rembertów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Topograficzna 7A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Topograficzna 7A znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Sztuki Wojennej w odległości 43 m, Publiczna Szkoła Podstawowa STO im. rtm. Witolda Pileckiego w odległości 358 m, Przedszkole Niepubliczne "Delfinek" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Topograficzna 7A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w odległości 542 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SpecLek" w odległości 757 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Topograficzna 7A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 295 m znajduje się Złoty Róg, w odległości 295 m znajduje się Warzywniak, w odległości 297 m znajduje się u Małgosi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Topograficzna 7A w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 03.03.2017
Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023