Apartamenty Port Praski - Krowia 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Krowia, oferowane bezpośrednio przez PORT PRASKI

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, Krowia 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Port Praski - Krowia 6

16 zdjęć

Apartamenty Port Praski - Krowia 6
Apartamenty Port Praski - Krowia 6
Apartamenty Port Praski - Krowia 6
Apartamenty Port Praski - Krowia 6

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Teren prawie 38 ha położony niedaleko Starego Miasta, między Wybrzeżem Szczecińskim, – ulicami Jagiellońską, Zamoyskiego, Okrzei – a Stadionem Narodowym, od strony ul. Sokolej .

Koncepcja stworzenia nowego miasta, składającego się z czterech uzupełniających się wzajemnie części/funkcji:

- STARA PRAGA

- DOKI

- CITY

- PARK MEDIÓW

Stworzona zostanie wyjątkowa przestrzeń śródmiejska, nadwiślańskie bulwary i mariny, pływające restauracje oraz kawiarnie, skwery, pasaże, otwarta przestrzeń publiczna; na południowym pirsie – ogólnodostępny park krajobrazowy objęty programem Natura 2000

Realizacja całego projektu przewidywana jest na okres ok. 10 lat; w chwili obecnej w realizacji są projekty z części STARA PRAGA (wraz z istniejącym już budynkiem przy ul. Krowiej 6) – ta część ma być ukończona w przeciągu ok. 3-4 lat.

KROWIA

Jest to prestiżowy i oryginalny apartamentowiec o charakterze mieszkalno-usługowym. Elewacja budynku łączy w sobie zabytkową cegłę z początku XX wieku ze współczesnymi elementami konstrukcji aluminiowej. Całość doskonale wpisuje się w klimat Starej Pragi.

Budynek otrzymał nagrodę Budowa Roku 2013 za realizację z wykorzystaniem fragmentów historycznej zabudowy Warszawy.

Inwestycja Apartamenty Port Praski - Krowia 6 znajduje się na Starej Pradze (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PORT PRASKI.

Inwestycja Apartamenty Port Praski - Krowia 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PORT PRASKI przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (7)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sierakowskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 395 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 280 m, Przedszkole nr 183 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 360 m, Szpital Praski w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Port Praski - Krowia 6 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg".

Data publikacji: 08.08.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: