Poniatowski Park I

10 zdjęć

Poniatowski Park I
Poniatowski Park I
Poniatowski Park I
Poniatowski Park I

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Poniatowski Park I dostępnych jest 10 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 271 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (21): wielkość 2,36-5,25 Komórki lokatorskie w cenie 4 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 75 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 299 054 do 776 351 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 900 do 9 078 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna + opłata rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Poniatowski Park I znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

„Poniatowski Park I” to 61 atrakcyjnych mieszkań i apartamentów, o powierzchniach od 33 do 102 m2. Funkcjonalne rozkłady pozostawiają dużą swobodę w kreowaniu przestrzeni pod kątem indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a duże okna doświetlają wnętrza. Do mieszkań przynależą tarasy, loggie lub balkony. W inwestycji znajdują się garaże podziemne wraz z pomieszczeniami gospodarczymi oraz wydzielone pomieszczenie na rowery i wózki. Na terenie nieruchomości znajdują się także miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Poniatowski Park I znajduje się w Starym Polesiu, ul. Rembielińskiego 33/35 (1.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Poniatowski Park.

Inwestycja Poniatowski Park I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poniatowski Park I w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 75 metrów kwadratowych , w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Poniatowski Park nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich wielkość 2,36-5,25.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych łódzkich parków – Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Bliskość galerii handlowych (m.in: Pasaż Łódzki), obiektów sportowych i rozrywkowych (m.in.: Aquapark Fala, ZOO Orientarium, Zatoka Sportu, Kino Helios, Atlas Arena, Klub Wytwórnia, kluby fitness, restauracje) oraz licznych szkół i przedszkoli, sprawia, że inwestycja „Poniatowski Park I” to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i wyjątkowego mieszkania.

Lokalizacja w centrum miasta zapewnia bezpośredni dostęp do głównych arterii komunikacyjnych (Trasa Górna, Trasa W-Z, Dworzec Łódź- Kaliska, Dworzec Łódź-Fabryczna) oraz do transportu publicznego.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poniatowski Park I?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poniatowski Park I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Poniatowski Park I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwańska - Inżynierska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poniatowski Park I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poniatowski Park I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w Łodzi w odległości 160 m, Szkoła Muzyczna I stopnia Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" w odległości 160 m, Kurs Instrumentalny przy Towarzystwie Oświatowym "Edukacja" w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poniatowski Park I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Auchan, w odległości 270 m znajduje się Dino, w odległości 310 m znajduje się Sukcesja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poniatowski Park I w odległości 90 m znajduje się Just Gym, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.10.2021
Data aktualizacji: 18.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: