Zielony Las - budynek 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zaświat, oferowane bezpośrednio przez

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bydgoszcz, ul. Zaświat 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1620 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielony Las - budynek 1

3 zdjęcia

Zielony Las - budynek 1
Zielony Las - budynek 1
Zielony Las - budynek 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: cena piwnic – 1.100,00 zł / m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 7.000,00 zł
  • miejsca postojowe podziemne : 22.000,00 zł pojedyncze / 29.000,00 zł podwójne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle „ZIELONY LAS” przy ul. Zaświat 5 znajduje się z dala od miejskiego zgiełku oraz w pobliżu największego w Polsce parku miejskiego Myślęcinek. Znajdziecie tu malownicze trasy rowerowe, zróżnicowane obiekty sportowe, ogród zoologiczny oraz park rozrywki dla dzieci sprawiają, że jest to miejsce sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi w gronie najbliższych. Niewątpliwie kolejną ogromną zaletą „Zielonego Lasu” jest bliskość ścisłego centrum Bydgoszczy i rozbudowana sieć linii tramwajowych i autobusowych. U nas miejsce dla siebie znajdą zarówno miłośnicy ciszy i spokoju jak i zwolennicy życia miejskiego.

Inwestycja Zielony Las - budynek 1 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Zaświat 5 (2.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Inwestycja Zielony Las - budynek 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Las - budynek 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena piwnic – 1.100,00 zł / m2.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Las - budynek 1?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Las - budynek 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 737 metrów od inwestycji Zielony Las - budynek 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynkowo Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Las - budynek 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Las - budynek 1 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: VII Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Kusocińskiego w odległości 941 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Sportowymi w odległości 965 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Las - budynek 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 321 m, Budynek Polikliniki w odległości 406 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Las - budynek 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 237 m znajduje się Rogal, w odległości 737 m znajduje się Lidl, w odległości 959 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Las - budynek 1 w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 333 m znajduje się boisko / kort, w odległości 337 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.03.2021
Data aktualizacji: 01.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: