Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa logo

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bydgoszcz, ul. Kołobrzeska 15
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowej jest jedną z nielicznych bydgoskich spółdzielni budujących nowe mieszkania, a na rynku developerskim posiada ustabilizowaną pozycję. Tereny inwestycyjne będące w posiadaniu Spółdzielni dają możliwość wybudowania kolejnych budynków. Proces inwestycyjny prowadzony w sposób ciągły pozwala planować rozwój zasobów w perspektywie kilku lat. Średnia cena 1 m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych jest jedną z najniższych w Bydgoszczy.  Jednocześnie stawiamy na estetykę, wygodę i bezpieczeństwo naszych mieszkańców, dlatego stosujemy nowe rozwiązania techniczne i technologiczne, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.             Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa na bydgoskim rynku nieruchomości funkcjonuje już 21 lat. Przez ten czas wybudowaliśmy 57 budynków i jeden kompleks garaży. Nasze zasoby znajdują się w trzech dzielnicach Bydgoszczy:·         Fordon – 6 budynków + zespół garaży·         Śródmieście – Szwederowo – 24 budynki·         Górzyskowo – 27 budynków              Stabilna sytuacja gospodarcza Spółdzielni, atrakcyjny układ mieszkań, korzystna cena 1m2 powierzchni użytkowej to atuty rynkowe naszych zasobów zarówno nowych jak i w obrocie wtórnym. Korzystne kredyty hipoteczne i gwarancja wiarygodności spółdzielni są efektem współpracy Spółdzielni z bankami naszego regionu. Sprawna administracja, dbałość o zasoby mieszkaniowe połączona z niskimi kosztami eksploatacji to wyróżniki naszej Spółdzielni przyciągające nowych członków.Siedziba Spółdzielni przy ul. Kołobrzeskiej 15 i biuro Administracji przy ul. Gnieźnieńskiej 21 są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamieszkania razem z nami w nowoczesnej i przyjaznej Spółdzielni.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Zielony Las - budynek 1
  4 kw. 2023
  Osiedle „ZIELONY LAS” przy ul. Zaświat 5 znajduje się z dala od miejskiego zgiełku oraz w pobliżu największego w Polsce parku miejskiego Myślęcinek. Znajdziecie tu malownicze trasy rowerowe, zróżnicowane obiekty sportowe, ogród zoologiczny oraz park rozrywki dla dzieci sprawiają, że jest to miejsce sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi w gronie najbliższych. Niewątpliwie kolejną ogromną zaletą „Zielonego Lasu” jest bliskość ścisłego centrum Bydgoszczy i rozbudowana sieć linii tramwajowych i autobusowych. U nas miejsce dla siebie znajdą zarówno miłośnicy ciszy i spokoju jak i zwolennicy życia miejskiego.

  Zielony Las - budynek 1

  od 5 920 zł/m2
  ul. Zaświat 5 , Bydgoszcz(2.3 km od centrum)
  Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa logo
Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Bydgoszcz, ul. Kołobrzeska 15
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: