Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Na Zboczu

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Na Zboczu, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Gdańsk, Siedlce, ul. Na Zboczu 80

Na ZboczuNa Zboczu

3 zdjęcia

Na Zboczu
Na Zboczu
Na Zboczu
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

127 - 162/m2

Przedział pokoi

5 - 6

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Śródmieście - 1505 m

Przystanek Tramwajowy - 312 m

Przystanek Autobusowy - 238 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 21 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 39 sklepów, 66 obiektów sportowych, 46 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy szeregowe

Powierzchnie domów:

od 127 do 162 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja powstanie na Siedlcach, a więc w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska, a z drugiej strony w kameralnej części dzielnicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dodatkowo z ulicy Na Zboczu rozciąga się rozległa panorama sięgająca nawet Głównego Miasta. Położenie zapewnia możliwość szybkiego wyjazdu w każdym kierunku, a niewielka odległość od przystanków możliwość sprawnego poruszania się komunikacją miejską.

Lokalizacja w dzielnicy Siedlce oznacza także dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, szkoły, place zabaw, przychodnie).

Budynek składał się będzie z trzech lokali w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał trzy kondygnacje. Na parterze znajdzie się obszerny garaż, wejście do domu oraz pomieszczenie techniczne. Na parterze zaplanowana została wygodna część dzienna z salonem, kuchnią, toaletą oraz wyjściem do niewielkiego ogródka. Na piętrze powstaną natomiast trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą.

Inwestycja Na Zboczu znajduje się na Siedlcach, ul. Na Zboczu 80 (1.8 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Na Zboczu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Na Zboczu w sprzedaży są 3 nowe domy o powierzchni od 127 do 162 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Siedlce to niezwykle kameralna dzielnica Gdańska położona w środkowej części miasta i granicząca od zachodu z samym Śródmieściem. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie spokój, niepowtarzalną atmosferę, a zarazem bliskość tętniącego życiem serca Trójmiasta. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku.

Przez dzielnicę przebiega kilka linii autobusowych oraz linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215.

Dzielnica posiada własne licea oraz szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Najbliższy szpital (COPERNICUS) znajduje się ok. 300 m na zachód od granicy dzielnicy, a na terenie samych Siedlec znajduje się NZOZ Kartuska.

Siedlce liczą sobie powierzchnię 2,58 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 12 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Zboczu?

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursują autobusy miejskie i podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Zboczu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1505 metrów od inwestycji Na Zboczu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Zboczu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Zboczu znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w odległości 237 m, szkoła w odległości 248 m, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 275 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Zboczu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mała Klinika w odległości 358 m, Eurodent w odległości 524 m, Dzienny Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Uzależnień Behawioralnych w odległości 578 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Zboczu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 182 m znajduje się Merkus, w odległości 323 m znajduje się Szydłowski, w odległości 329 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Zboczu w odległości 263 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort, w odległości 307 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.11.2023
Data aktualizacji: 22.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023