Corner Park

4 zdjęcia

Corner Park
Corner Park
Corner Park
Corner Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Corner Park dostępnych jest 18 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

własna kotłownia gazowa

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 500 zł : zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym tylko do mieszkań od 66 m2.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 90 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

100 % ceny transakcji do zapłaty w ciągu 7-14 dni po podpisaniu umowy przedwstępnej.

Warunki rezerwacji:

3 dniowa bezpłatna rezerwacja.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle CORNER PARK to kolejna inwestycja spółki PHU „PARTNER” z Mińska Mazowieckiego zrealizowana przy Alei Wojska Polskiego 123 w Pruszkowie.

W ramach inwestycji został zrealizowany jeden sześcio-piętrowy budynek, który posiada łącznie 106 mieszkań, 8 lokali usługowych oraz jednopoziomowy garaż podziemny.

W sprzedaży oferujemy do zakupu ostatnie mieszkania 2 pokojowe w metrażach 48-51m². Kompaktowe i bardzo ustawne mieszkania 3 pokojowe z widną kuchnią w metrażach od 58m² - 78m² oraz większe 4 pokojowe o powierzchniach: 87 i 89 m². Każde z mieszkań posiada loggię, balkon lub przynależny ogródek z tarasem.

Na terenie inwestycji znajduje się patio wewnętrzne z małą architekturą i zielenią. Na zewnątrz terenu miejsca postojowe naziemne przeznaczone głównie dla lokali usługowych.

Inwestycja powstała w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu od Al. Wojska Polskiego.

https://youtu.be/X3bvxS3PuOw

Inwestycja Corner Park znajduje się w Pruszkowie, ul. Wojska Polskiego 123 (5.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U. Partner.

Inwestycja Corner Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Corner Park w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 90 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców P.H.U. Partner przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 500 zł

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja to kameralny projekt z bardzo dobrą infrastrukturą wokół. W odległości 2 km od inwestycji znajduje się stacja PKP, dzięki której sprawnie i w miarę szybko znajdziemy połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Corner Park?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Corner Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Corner Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszków Os. Staszica / Działkowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Corner Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Corner Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Sensis w odległości 160 m, Gimnazjum Nr 1 w odległości 350 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Corner Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Corner Park w odległości 250 m znajduje się Be happy, w odległości 260 m znajduje się Perfekt Fit, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.05.2021
Data aktualizacji: 30.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: