Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Corner Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

P.H.U. Partner

Pruszków, ul. Wojska Polskiego 123

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Corner ParkCorner Park

4 zdjęcia

Corner Park
Corner Park
Corner Park
Corner Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

własna kotłownia gazowa

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 500 zł : zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym tylko do mieszkań od 66 m2

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle CORNER PARK to kolejna inwestycja spółki PHU „PARTNER” z Mińska Mazowieckiego zrealizowana przy Alei Wojska Polskiego 123 w Pruszkowie.

W ramach inwestycji został zrealizowany jeden sześcio-piętrowy budynek, który posiada łącznie 106 mieszkań, 8 lokali usługowych oraz jednopoziomowy garaż podziemny.

W sprzedaży oferujemy do zakupu ostatnie mieszkania 2 pokojowe w metrażach 48-51m². Kompaktowe i bardzo ustawne mieszkania 3 pokojowe z widną kuchnią w metrażach od 58m² - 78m² oraz większe 4 pokojowe o powierzchniach: 87 i 89 m². Każde z mieszkań posiada loggię, balkon lub przynależny ogródek z tarasem.

Na terenie inwestycji znajduje się patio wewnętrzne z małą architekturą i zielenią. Na zewnątrz terenu miejsca postojowe naziemne przeznaczone głównie dla lokali usługowych.

Inwestycja powstała w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu od Al. Wojska Polskiego.

https://youtu.be/X3bvxS3PuOw

Inwestycja Corner Park znajduje się w Pruszkowie, ul. Wojska Polskiego 123 (5.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.H.U. Partner.

Inwestycja Corner Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Corner Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.H.U. Partner przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 500 zł

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja to kameralny projekt z bardzo dobrą infrastrukturą wokół. W odległości 2 km od inwestycji znajduje się stacja PKP, dzięki której sprawnie i w miarę szybko znajdziemy połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Corner Park?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Corner Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 76 metrów od inwestycji Corner Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Staszica/Pętla 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Corner Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Corner Park znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 313 m, Przedszkole Miejskie Nr 13 w odległości 343 m, przedszkole w odległości 366 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Corner Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vitamed w odległości 90 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 157 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 161 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Corner Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Lidl, w odległości 36 m znajduje się Żabka, w odległości 42 m znajduje się Nocny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Corner Park w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.05.2021
Data aktualizacji: 11.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023