Leśna Polana

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul. Liliowa 35/ 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśna Polana

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle “Leśna Polana” przy ul. Liliowej w Warszawie – I Etap osiedla został  już zrealizowany i sprzedany (pozwolenie na użytkowanie)Na chwilę obecną prowadzimy sprzedaż II Etapu osiedla – domy już wybudowane, podłączone media.Osiedle “Leśna Polana” to 20 domów w zabudowie bliźniaczej  znajdujących się przy ul.Liliowej 35/37 w Warszawie.Położone wsród zieleni osiedle spełni oczekiwania najbardziej wymagajacych klientów.Dzielnica Wawer charakteryzuje się urozmaiconą rzeźba terenu gdzie znaczną część zajmują tereny zielone. Lasy, użytki rolne, wody i zadrzewienia zajmują łącznie ponad 70 % powierzchni., a lasy stanowią 34% całkowitej powierzchni dzielnicy.Osiedle“leśna Polana“jest bardzo dobrze usytuowane,Na terenie dzielnicy Wawer obecnie funkcjonuje:18 przedszkoli (10 publicznych i 8 niepublicznych)15 szkół podstawowych ( 11 szkół publicznych i 4 niepubliczne)9 gimnazjów ( 6 publicznych i 2 niepubliczne)4 szkoły średnie (2 publiczne i 2 niepubliczne)11 placówek oświatowo- wychowawczych1 uczelnia wyższa- Wyższa Szkoła Techniczno- EkonomicznaSzpital Dziecięcy – Centrum Zdrowia DzieckaMiędzyleski SzpitalInstytut Kardiologii6 przychodni3 niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej.

Inwestycja Leśna Polana znajduje się na Miedzeszynie, ul. Liliowa 35/ 37 (14.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Peterhouse.

Inwestycja Leśna Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśna Polana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Peterhouse nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśna Polana?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Polana w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Miedzeszynie

Oferty na Miedzeszynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: