JA_SIELSKA

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pekabex Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 149 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • JA_SIELSKA II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 050/m2
  JA_SIELSKA II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 37 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Pekabex Development
 • Osiedle Park Podolany(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Jasielska (4.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 600/m2
  Osiedle Park Podolany
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 61 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PWD Deweloper Sp. z o.o.
 • ST_ART PIĄTKOWO(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka (4.2 km od centrum Poznania)
  ST_ART PIĄTKOWO
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 194
  Powierzchnia: 35 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Nickel Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

JA_SIELSKA

Rozpoczynamy sprzedaż 2 etapu inwestycjiOsiedle JA_SIELSKA, to propozycja mieszkaniowa dla ludzi chcących żyć bardziej świadomie w otaczającej przestrzeni. Naszą ofertę kierujemy do osób kreatywnych, nowoczesnych i ceniących sobie własną indywidualność.Cechy osiedla:- Kameralne osiedle zamknięte, dające poczucie przytulności i bezpieczeństwa;- Udogodnienia dla rowerzystów- Mieszkania z tarasami ok 30 m2- Mieszkania z ogródkami dla lubiących otoczenie zieleni;- Dbamy o wspólną przestrzeń i zagospodarowanie terenów zielonych;- Miejsca postojowe i hala garażowa ułatwiające bezpieczne parkowanie;- Miejsce przyjazne dzieciom.

Inwestycja JA_SIELSKA znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Pekabex Development.

Inwestycja JA_SIELSKA jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji JA_SIELSKA pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabex Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji JA_SIELSKA

W okolicy znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne na co dzień, zarówno pełną infrastrukturę, jak i tereny zielone na wyciągnięcie ręki.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 300 metrów od inwestycji JA_SIELSKA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Strzeszyńska II (1:STII22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji JA_SIELSKA znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 62 w odległości 600m, Niepubliczne Przedszkole "Leonardo"Fundacji Familijny Poznań w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Z SERCEM. APTEKA. GALERIA PODOLANY, w odległości 900 m znajduje się MEDICUS. APTEKA, w odległości 1150 m znajduje się ARKADIA. AKADEMIA ZDROWIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Instytut Genetyki Roślin - Biblioteka, w odległości 850 m znajduje się Osiedlowy Klub 'Korona', w odległości 1400 m znajduje się KOŚCIÓŁ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY MATKI ODKUPICIELA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się TOP SYSTEM S.C., w odległości 750 m znajduje się Towarzyski Klub Jeździecki "Marynki", w odległości 750 m znajduje się Boxing Team Ryszard Wiśniewski-Jerzy Baraniecki Piecobiogaz Poznań.

Data publikacji: 29.03.2018

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie