JA_SIELSKA

- Mieszkaj Świadomie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pekabex Development

Ceny od: 5 890 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji JA_SIELSKA dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
85 m2
4
502 888 zł5 890 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

JA_SIELSKA

Rozpoczynamy sprzedaż 2 etapu inwestycjiOsiedle JA_SIELSKA, to propozycja mieszkaniowa dla ludzi chcących żyć bardziej świadomie w otaczającej przestrzeni. Naszą ofertę kierujemy do osób kreatywnych, nowoczesnych i ceniących sobie własną indywidualność.Cechy osiedla:- Kameralne osiedle zamknięte, dające poczucie przytulności i bezpieczeństwa;- Udogodnienia dla rowerzystów- Mieszkania z tarasami ok 30 m2- Mieszkania z ogródkami dla lubiących otoczenie zieleni;- Dbamy o wspólną przestrzeń i zagospodarowanie terenów zielonych;- Miejsca postojowe i hala garażowa ułatwiające bezpieczne parkowanie;- Miejsce przyjazne dzieciom.

Inwestycja JA_SIELSKA znajduje się na Podolanach, ul. Jasielska 9 (4.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Pekabex Development.

Inwestycja JA_SIELSKA jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji JA_SIELSKA pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 890 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 502 888 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabex Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 502 888 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 890 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji JA_SIELSKA

W okolicy znajdziecie Państwo wszystko, co potrzebne na co dzień, zarówno pełną infrastrukturę, jak i tereny zielone na wyciągnięcie ręki.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 300 metrów od inwestycji JA_SIELSKA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Strzeszyńska II (1:STII22).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji JA_SIELSKA znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Magiczna Kraina" w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 62 w odległości 600m, Niepubliczne Przedszkole "Leonardo"Fundacji Familijny Poznań w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Z SERCEM. APTEKA. GALERIA PODOLANY, w odległości 900 m znajduje się MEDICUS. APTEKA, w odległości 1150 m znajduje się ARKADIA. AKADEMIA ZDROWIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Instytut Genetyki Roślin - Biblioteka, w odległości 850 m znajduje się Osiedlowy Klub 'Korona', w odległości 1400 m znajduje się KOŚCIÓŁ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY MATKI ODKUPICIELA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się TOP SYSTEM S.C., w odległości 750 m znajduje się Towarzyski Klub Jeździecki "Marynki", w odległości 750 m znajduje się Boxing Team Ryszard Wiśniewski-Jerzy Baraniecki Piecobiogaz Poznań.

Data publikacji: 29.03.2018

Data aktualizacji: 05.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie