Osiedle Pocztowa

Oferta archiwalna

Gliwice, Ul. Pocztowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 217 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pocztowa

2 zdjęcia

Osiedle Pocztowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ostatnie mieszkanie !

Osiedle budynków wielorodzinnych w Gliwicach Ligocie Zabrskiej przy ul. Pocztowej. Budynki wybudowane są w odległości paru kilometrów od centrum Gliwic, z bardzo dogodną komunikacją miejską. Osiedle posiada wszystkie istotne media: woda, gaz, kanalizacja, telefony stacjonarne, telewizje kablowe, internet itd. W okolicy budynku znajduje się przedszkole, szkoła, kościół itd.Zakres i standard wykonania budynkuBudynek czterokondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej- ściany z pustaków ceramicznych typu Porotherm – stropy żelbetowe – konstrukcja dachu drewniana – dach pokryty blacho dachówką Lindab – stolarka okienna PCV -parapety zewnętrzne -balkony i klatki schodowe wyłożone płytkami gresowymi -ściany na klatkach schodowych pomalowane – drzwi wejściowe szklane – elewacja ocieplona styropianem 12 cm, pokryta tynkiem akrylowym, <del>wykonanie przyłącza wodociągowe, gazowe , elektrycznegoZakres i standard wykonania mieszkania</del> ściany i sufit wykończony tynkiem gipsowym, pomalowane na biało – podłoga wylewka betonowa przygotowana do położenia podłogi – wykonane instalacje wodno – kanalizacyjne, c.o. , elektryczne, telefoniczna, TV, – bez białego montażu – drzwi wejściowe drewniane -parapety wewnętrzne PCV -grzejniki konwektorowe płytowe -piec dwufunkcyjny gazowy firmy Brotje -Zakres i standard zagospodarowania działki.Wykonanie ogrodzenia z siatki na słupach stalowych wokół osiedla. Na osiedle wjazd wspólną bramą otwieraną na pilota oraz wejście niezależną furtką. Teren ogrodzony oraz oświetlony. Trakty pieszo – jezdne, parkingi, podejścia pod klatki schodowe wybrukowane. Plac zabaw dla dzieci.Termin realizacjiInwestycja zrealizowana. Budynki mają pozwolenie na użytkowanie a mieszkania są przygotowane do sprzedaży aktami notarialnymi. Mieszkania wraz z udziałem w gruncie są własnością hipoteczną zatem nie maja czynszu.Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Inwestycja objęta programem “Rodzina na swoim” (kredyt z dopłatami).

Inwestycja Osiedle Pocztowa znajduje się w Gliwicach (2.9 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Pocztowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pocztowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pocztowa?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pocztowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Pocztowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Górna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pocztowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pocztowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach w odległości 120 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pocztowa w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: