Kamienna 19 B

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPBiOT Fronton Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 563 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 29. Aleja(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 750/m2
  29. Aleja
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 29 - 97 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Grupa BUMA
 • Kamienica Kameralna(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 5 (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 016/m2
  Kamienica Kameralna
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 36 - 129 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 10 ofert
  Dom.NB Sp. z o.o. Sp. komandytowa
 • Steam Park etap II(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 13 350 brutto/m2
  Steam Park etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 65
  Powierzchnia: 25 - 36 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 65 ofert
  Bryksy

Opis Inwestycji

Budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w centrum Krakowa (2 przystanki od Galerii Krakowskiej, w rejonie Politechniki Krakowskiej i Nowego Kleparza), pomiędzy ważnymi w skali miasta szlakami komunikacyjnymi (al. 29 Listopada, ul. Prądnicka).Realizowana inwestycja swą formą architektury, zwartą bryłą oraz elewacjami kształtowanymi z czytelnym rytmem otworów okiennych, a także wykończeniem szlachetnymi materiałami nawiązuje do charakteru neoklasycystycznej oraz współczesnej zabudowy w sąsiedztwie.Informacje podstawowe:Cena za m2 mieszkania: 8.000-10.000 zł bruttoTermin realizacji: grudzień 2011Miejsca postojowe w garażu: 3000/m2Własność: wieczyste użytkowaniePierwsza wpłata: 20%Raty: kwartalne lub miesięczne     Kondygnacje: 7Mieszkania: 77Klatki: 4Winda: takStrony świata: wszystkieOchrona: monitoring

Inwestycja Kamienna 19 B znajduje się na Krowodrzy, Ul. Kamienna 19 B (1.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera PBiOT Fronton Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienna 19 B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienna 19 B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBiOT Fronton Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienna 19 B

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kamienna 19 B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec Towarowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamienna 19 B znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 40 ZGROMADZENIA CÓREK BOŻEJ MIŁOŚCI IM. JANA PAWLA II w odległości 600m, X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 750m, Przedszkole Nr 2 Sióstr Miłosierdzia w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się MEDAR SP. Z O.O., w odległości 500 m znajduje się 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie, w odległości 600 m znajduje się WOJSKOWY OŚRODEK MEDYCYNY PREWENCYJNEJ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Restauracja Pod Szablą, w odległości 400 m znajduje się Nowy Kleparz Burger, w odległości 450 m znajduje się SANTANDER CONSUMER BANK. ODDZIAŁ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, w odległości 1150 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w odległości 1350 m znajduje się Fit By Step.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie