Enklawa Bronowicka

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPBHT Edmund Leś

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 95 - 124 m2
  Henniger Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.(2.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 57 m2
  Henniger Investment S.A.

Opis Inwestycji

Enklawa Bronowicka to osiedle położone w Krakowie – Mydlnikach, złożone z niskich, kameralnych budynków, zlokalizowanych w zasięgu Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd w ciągu kilku minut zarówno od strony os. Widok jak i autostrady Kraków-Katowice. Bliskość szkoły, poczty, kościoła, sklepów, wielu linii autobusowych a równocześnie początek szlaków turystyki pieszej i rowerowej, zapewnią możliwość wygodnego życia i rekreacji. Standard wykonania mieszkań: Mieszkania oddawane będą bez białego montażu, bez drzwi wewnętrznych, przygotowane do wykończenia przez nabywcę (wylewki, tynk kat. III, stolarka okienna PCV, oprzewodowanie instalacji elektrycznej, rurarz instalacji sanitarnej wraz z gazowym piecem dwufunkcyjnym i grzejnikami).Instalacje elektryczna i gazowa przystosowane będą do montażu w kuchni kuchenki gazowej lub elektrycznej.Budynki wykonywane są w technologii tradycyjnej, kryte blachą i ocieplane styropianem (gr. 10cm). Stolarka okienna PVC (k=1,1).UWAGA – istnieje mmożliwość zakupu samodzielnych piwnic w budynku Weryhy-Darowskiego 20.

Inwestycja Enklawa Bronowicka znajduje się na Bronowicach, ul. Weryhy-Darowskiego (7.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera PBHT Edmund Leś.

Inwestycja Enklawa Bronowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Bronowicka pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper PBHT Edmund Leś przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 6000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Bronowicka

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Bronowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Enklawa Bronowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mydlniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Bronowicka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 138 w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Bronowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Lewiatan, w odległości 380 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Bronowicka w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie