Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wrobela Residence

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wrobela, oferowane bezpośrednio przez

Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Kraków, Podgórze, ul. Wrobela

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wrobela ResidenceWrobela Residence

8 zdjęć

Wrobela Residence
Wrobela Residence
Wrobela Residence
Wrobela Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce) : Do lokalu należy obligatoryjnie dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwocie 30.000,00 brutto.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Wrobela Residence to wyjątkowy punkt na mapie Krakowa. Komfortowe apartamenty powstają przy ul. Wrobela w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta, w spokojnej dzielnicy Podgórze. Nowoczesny i kameralny wielorodzinny budynek składający się z 25 apartamentów oraz lokalu usługowego w harmonijny sposób łączy nowoczesność formy z klasyczną funkcjonalnością.

Wrobela Residence to również doskonały cel na ulokowanie kapitału – idealny pod wynajem. Powierzchnie o niewielkim metrażu będą także tańsze w urządzeniu i późniejszym utrzymaniu, a ich atrakcyjna lokalizacja ułatwi dogodny dojazd do pracy a także na uczelnie. Dogodna lokalizacja, bliskość natury oraz infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawiają, że Wrobela Residence jest idealną przestrzenią dla mieszkańców, jak również przyszłych inwestorów.

Inwestycja Wrobela Residence znajduje się na Podgórzu, ul. Wrobela (8.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Inwestycja Wrobela Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Wrobela Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Optimum Inwestycje Optimum Sp. z o.o. Sp. Komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrobela Residence?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrobela Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2444 metrów od inwestycji Wrobela Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kokotów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrobela Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrobela Residence znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina w odległości 600 m, szkoła w odległości 603 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrobela Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 346 m znajduje się Lewiatan, w odległości 807 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrobela Residence w odległości 641 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.09.2022
Data aktualizacji: 20.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023