Kolonia Sielce

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOMIG Sielecka Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Dolny Mokotów(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Dolny Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 35 - 205 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 14 ofert
  Dom Development S.A.
 • Nova Dolna(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Piaseczyńska 51 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 500/m2
  Nova Dolna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 119 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wprost Nieruchomości
 • Dom HYGGE Mokotów(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul Bobrowiecka 1B (4.3 km od centrum Warszawy)
  Dom HYGGE Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 61 - 156 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Dynamic Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Kolonia Sielce powstaje przy ul. Sieleckiej 39A i będzie graniczyć bezpośrednio z zielonym Skwerem Chorwackim. Kolonia Sielce to nowa jakość zabudowy w zielonym sercu Sielc, która stworzy kameralną pierzeję i ożywi okolicę – na parterze przewidziane są atrakcyjne lokale usługowe.Inwestycja składa się z dwóch części – Kolonia Sielce Home i Kolonia Sielce Office, które dzięki przemyślanej architekturze zostały oddzielone funkcjonalnie i technicznie w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze warunki mieszkańcom oraz pracownikom biur.Ideą Inwestora było stworzenie eleganckiej, współczesnej zabudowy współgrającej z korzeniami architektonicznymi rejonu Sielc – klasyczną, niską zabudową mieszkaniową z lat 50.Kolonia Sielce Home znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Chorwackiego. W pobliżu znajdują się liczne parki – Łazienki Królewskie, Morskie Oko, Park Sielecki.Odległość od ścisłego centrum wynosi ok. 5 km. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana – łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.Wyważona architektura budynku współgra z otoczeniem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesność i szanują tradycje.Założeniem projektu było zapewnienie mieszkańcom wysokiego standardu. Mając to na względzie inwestycja charakteryzuje się dbałością o detal i estetyką wykończenia oraz wysoką jakością użytych materiałów.• Elegancka i nowoczesna architektura• Elewacja z betonu szczotkowanego z elementami płytek ręcznie formowanych• Reprezentacyjne lobby z recepcją• Ponadstandardowa wysokość mieszkań (2,9m-3m)• Wysokie okna• Doprowadzenie instalacji klimatyzacyjnej umożliwiającej indywidualne podłączenie w każdym apartamencie• Wysoki, 6-metrowy parter• Rowerownia/wózkarnia• Komórki lokatorskie• Inteligentny system videofonowy• Dwupoziomowy garaż podziemny• Wygodne miejsca parkingowe; przewidziane stanowisko do ładowania samochodów o napędzie elektrycznym.

Inwestycja Kolonia Sielce znajduje się na Sielcach, ul. Sielecka 39a (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera OMIG Sielecka Sp. z o.o..

Inwestycja Kolonia Sielce została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu penthouse, 37 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kolonia Sielce pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OMIG Sielecka Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kolonia Sielce

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolonia Sielce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Kolonia Sielce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stępińska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolonia Sielce znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 260 w odległości 100 m, XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 100 m, Przedszkole Integracyjne Nr 117 Przyjazna Kraina w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kolonia Sielce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Czerniakowski w odległości 140 m, Lekarz w odległości 150 m, Przychodnia Lekarska w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kolonia Sielce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolonia Sielce w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.07.2018

Data aktualizacji: 29.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie