Bielnik Park Residence - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bielnikowa, oferowane bezpośrednio przez

Nowy Świat 11

Żyrardów, ul. Bielnikowa

Ceny od: 8 500 zł/m2
Bielnik Park Residence - etap II

12 zdjęć

Bielnik Park Residence - etap II
Bielnik Park Residence - etap II
Bielnik Park Residence - etap II
Bielnik Park Residence - etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

56 - 76/m2

Przedział pokoi

3 - 5

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Żyrardów - 1525 m

Przystanek Autobusowy - 293 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 11 kawiarni i restauracji, 5 sklepów, 14 obiektów sportowych, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 155 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 56 do 76 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 479 145 do 646 340 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 500 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe osiedle mieszkaniowe na terenie dawnych Żyrardowskich Zakładów Lniarskich, od południa graniczące z Parkiem Dittricha oraz zbiornikiem wodnym. Nowoczesna bryła budynków połączona z okładziną klinkierową, nawiązuje do budynku OWI, wpisanego do rejestru zabytków.

Zaprojektowano budynek pięciokondygnacyjny z wewnętrznym dziedzińcem otwartym od strony istniejącego zbiornika wodnego. Ze względu na różnice poziomów terenu jego średnią rzędną przyjęto na poziomie 113,50 m n.p.m. Różnice poziomów zniwelowano łagodnymi skarpami oraz miejscowo murkami oporowymi.

Nowe mieszkania na sprzedaż dostępne będą z 10 klatek schodowych z wejściami zlokalizowanymi wzdłuż północnych elewacji od strony ul. Bielnikowej i dziedzińca oraz wschodniej elewacji. W parterze w północno-wschodnim narożniku budynku zaprojektowano lokal usługowy o powierzchni ok. 120 m². Mieszkania na sprzedaż na parterze od strony południowej, wschodniej i zachodniej będą miały dostęp do indywidualnych ogródków. Część ogólnodostępna dziedzińca wewnętrznego będzie miał charakter rekreacyjny. Wjazdy do garaży podziemnych zaprojektowano w rejonie północno – zachodniego narożnika budynku.

Ze względu na to, że istniejąca ul. Bielnikowa nie posiada utwardzonej nawierzchni, chodników oraz obrzeża, w koncepcji przedstawiono sugerowany przebieg jezdni oraz lokalizację chodników i parkingów ogólnodostępnych w jej liniach rozgraniczających.

Inwestycja Bielnik Park Residence - etap II znajduje się w Żyrardowie, ul. Bielnikowa (20.4 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez Nowy Świat 11.

Inwestycja Bielnik Park Residence - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 155 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bielnik Park Residence - etap II w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 56 do 76 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Nowy Świat 11 przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bielnik Park Residence - etap II?

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Do Warszawy można dojechać również autostradą A2 (40 minut samochodem) oraz drogą expresową S8. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich, Regio, InterCity (25 minut do stacji Dworzec Centralny) oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bielnik Park Residence - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1525 metrów od inwestycji Bielnik Park Residence - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żyrardów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bielnik Park Residence - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bielnik Park Residence - etap II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żyrardowie w odległości 437 m, Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie w odległości 464 m, szkoła w odległości 473 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bielnik Park Residence - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 454 m, Szpital im. Zenona Tokarskiego w odległości 703 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bielnik Park Residence - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 494 m znajduje się Biedronka, w odległości 605 m znajduje się Carrefour, w odległości 807 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bielnik Park Residence - etap II w odległości 227 m znajduje się boisko / kort, w odległości 247 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 277 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.07.2022
Data aktualizacji: 28.11.2023
Nowy Świat 11 logo

Nowy Świat 11

Adres biura sprzedaży:

ul. Bielnikowa 96-300 Żyrardów

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 12:00 - 18:00
 • Wtorek: 12:00 - 18:00
 • Środa: 12:00 - 18:00
 • Czwartek: 12:00 - 18:00
 • Piątek: 12:00 - 18:00
 • Sobota: 11:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: